אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני גנץ בודק דרכים לסגירת גלי צה"ל צילום: GLZ

בני גנץ בודק דרכים לסגירת גלי צה"ל

לפני שלושה שבועות הודיע שר הביטחון במליאת הכנסת כי "גל"צ מזמן הפסיקה להיות ממלכתית ואין מקום להפעלתה במתכונת הנוכחית". ל"כלכליסט" נודע שגנץ ממתין לחוות דעת משפטית בעניין

28.06.2021, 20:13 | צבי זרחיה

שר הביטחון בני גנץ בודק את הדרכים העומדות לרשותו לסגור את גלי צה"ל. ל"כלכליסט" נודע שגנץ ממתין לקבלתה של חוות דעת משפטית בעניין, וברגע שתהיה ודאות משפטית יבחן את הדרך הנכונה לעשות כן. אם התחנה לא תיסגר עד למועד פרישתו בסוף אוגוסט של מפקד גלי צה"ל שמעון אלקבץ, ימונה ממלא מקום לתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט:גלי צה"ל , צילום: GLZ גלי צה"ל | צילום: GLZ גלי צה"ל , צילום: GLZ

לפני שלושה שבועות הודיע גנץ במליאת הכנסת כי "גל"צ מזמן הפסיקה להיות ממלכתית, ואין מקום להפעלתה במתכונתה הנוכחית". גנץ השיב לשאילתות במליאת הכנסת. בין היתר נשאל על ידי ח"כ משה אבוטבול (ש"ס) אם בכוונתו להמשיך לפעול לסגירת גלי צה"ל. "אני סבור שאין מקום להעסקת חיילים בתוכניות שמהותן פוליטית, וזה לא משנה אם זה תוקף אותי או אם זה בעדי. חיילי צה"ל צריכים להיות מרוחקים מכל עיסוק פוליטי שהוא, והתחנה ראוי לה שתהיה ממלכתית והיא מזמן הפסיקה להיות כזאת, מטבעה של תקשורת שכמובן עוסקת בנושאים אקטואליים ופוליטיים", השיב. "ביקשתי ועדה שתפעל לראות מה אנחנו עושים עם גלי צה"ל. אני חושב שאין מקום להפעלת גלי צה"ל במתכונתה הנוכחית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות