אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסטארט-אפ Home365 השלים גיוס של 16.3 מיליון דולר יח"צ

הסטארט-אפ Home365 השלים גיוס של 16.3 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לניהול נכסים בארה"ב, והשלימה סבב גיוס A. עד היום גייסה 24 מיליון דולר והיא מנהלת 7,000 נכסים בשווי של כמיליארד דולר ב-14 ערים גדולות בארה"ב

29.06.2021, 16:01 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ Home365 שפיתחה מערכת לניהול נכסים השלימה סבב גיוס A של 16.3 מיליון דולר בהובלת GreenSoil PropTech Ventures ובהשתתפות משקיעים קיימים, בהם O.G. Tech של אייל עופר, Verizon Ventures, North First Ventures ו-Lool Ventures. 

קראו עוד בכלכליסט:

עד היום גייסה החברה, יחד עם הסיבוב הנוכחי, 24 מיליון דולר. החברה רכשה לאחרונה חברת ניהול נכסים אמריקאית וכתוצאה מכך מנהלת 7,000 נכסים בשווי של כמיליארד דולר ב-14 ערים גדולות, ב-6 מדינות. בין הערים: לאס וגאס, אטלנטה, פילדלפיה, פיטסבורג, בולטימור ועוד.

פלטפורמה לניהול כולל של הנכס

החברה, שהוקמה ב-2016, על-ידי דניאל שקד, מציעה לבעלי בתים פרטיים ובנייני מגורים נמוכים פלטפורמה לניהול כולל של הנכס באמצעות חיזוי ביקושים ורמות מחיר, אוטומציה של תהליכים מורכבים, מערכת חיתום שחוזה הוצאות תפעוליות, ניהול תשלומים ופיננסים וכן מניעה של אירועים משמעותיים על-ידי הצבת סנסורים שמנטרים תקלות בנכס בטרם יתפתחו להרס מקיף. 

מודל התשלום מבוסס על פרמיה חודשית המבטיחה לבעלי הנכסים תשואה חודשית פאסיבית על השקעתם עד 50% גבוהה יותר מאשר בניהול מסורתי, תוך שהיא מסירה מהם את עול ניהול הנכס וברווחיות גבוהה יותר.

החברה ממוקמת בסיליקון ואלי - בסנטה קלרה קליפורניה לצד מטה תפעולי בלנקסטר, פנסילבניה. היא מעסיקה 85 עובדים, מתוכם 15 במרכז המו"פ בתל-אביב אותו מנהל ה-CTO של החברה, דביר מילוא. בכוונת החברה להכפיל את מספר העובדים בישראל עד סוף השנה.  


דניאל שקד, מייסד Home365 , יח"צ דניאל שקד, מייסד Home365 | יח"צ דניאל שקד, מייסד Home365 , יח"צ


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות