אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר הקריסה במניה ובעקבות לחץ מהדירקטוריון - התפטר מנכ"ל אקסיליון צילום: נדב כהן יונתן

לאחר הקריסה במניה ובעקבות לחץ מהדירקטוריון - התפטר מנכ"ל אקסיליון

אורן דרור הודיע על התפטרותו מתפקידו כמנהל החברה, בתום ישיבה ממושכת של הדירקטוריון - ימשיך לכהן כיו"ר; מניית אקסיליון צנחה ב-85% בתוך חצי שנה, במקביל לביטול מהיר של פיילוטים שביצעה

30.06.2021, 08:48 | גולן חזני

אורן דרור התפטר מתפקיד מנכ"ל אקסיליון - הוא ימשיך בתפקידו כיו"ר הדירקטוריון. דרור הודיע הלילה על התפטרותו במהלך דיון מיוחד שערך הדירקטוריון, שנמשך חמש שעות, ושעסק בשאלת המשך כהונתו בתפקיד המנכ"ל. 

קראו עוד בכלכליסט:


בפיטורים תמכו כמעט כל חברי הדירקטוריון האחרים, כולל שני דירקטורים חדשים שי מיש ועמי ברלב - השניים מונו מטעם בעלי מניות שביקשו להכניס נציגים לדירקטוריון.

חברי הדירקטוריון האשימו את דרור בדיווחים האחרונים על הפסקה מהירה מדי של הפיילוטים של החברה, ובסכסוכים בתוך ההנהלה. עוד האשימו את דרור כמי שפעולותיו הביאו לצניחה של 85% בשווי המניה תוך חצי שנה, ובהתאם לנפילה לשווי שוק של 160 מיליון שקל בלבד. שני חברי הנהלה בכירים והדירקטור דני ימין לשעבר מנכ"ל מיקרוסופט ישראל פרשו לאחרונה מהחברה.

הסמנכ"ל דני בכר מונה כמ"מ מנכ"ל באופן זמני עד למינוי מנכ"ל קבוצה. ועדת איתור שבה לא יהיה שותף דרור תבחר את המנכ"ל הבא, שיהיה בעל רקע טכנולוגי וינסה להוביל את החברה לכיוון אחר.אורן דרור, צילום: נדב כהן יונתן אורן דרור | צילום: נדב כהן יונתן אורן דרור, צילום: נדב כהן יונתן


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות