אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל שירות התעסוקה: להעביר את מינהל האוכלוסיות אלינו צילום: המכון הישראלי לדמוקרטיה

מנכ"ל שירות התעסוקה: להעביר את מינהל האוכלוסיות אלינו

רמי גראור אמר את הדברים בתגובה לפרסום ב"כלכליסט" על כוונת אגף התקציבים לסגור את שירות התעסוקה ולאחד אותו עם זרוע העבודה. טוען שהעברת מינהל האוכלוסיות מזרוע העבודה לשירות תחסוך 200 מיליון שקל

30.06.2021, 13:33 | שחר אילן

מנכ"ל שירות התעסוקה רמי גראור קורא להעביר את מינהל האוכלוסיות בזרוע העבודה לשירות התעסוקה לטענתו הדבר יחסוך 200 מיליון שקל. גראור אמר את הדברים בכנס הורביץ של המכון הישראלי לדמוקרטיה בירושלים, בתגובה לתוכנית משרד האוצר לאיחוד שירות התעסוקה אל תוך זרוע העבודה במטרה לצמצם כפילויות שנחשפה היום ב"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט:

גראור אמר: "אני מברך על המדיניות של שר האוצר החדש אביגדור ליברמן להגברת היעילות הממשלתית על ידי מיזוג כפילויות של גופים העוסקים בתעסוקה. בישראל יש בזבוז משאבים אדיר, שהנפגעים העיקרים ממנו הם דורשי העבודה". 

שירות התעסוקה, צילום: קובי קואנקס שירות התעסוקה | צילום: קובי קואנקס שירות התעסוקה, צילום: קובי קואנקס


לדבריו, "נדרש חיזוק שירות התעסוקה, לתת לי יותר משאבים, כך עושים במדינות נאורות". הוא ציין, ש"היום נכתב שממליצים באגף התקציבים להעביר את מחלקת אוכלוסיות משירות התעסוקה כדי לחסוך 30 מיליון שקל. אין לנו מחלקת אוכלוסיות. אני מציע לקחת את מינהל אוכלוסיות בזרוע העבודה ולהעביר לשירות התעסוקה ולחסוך 200 מיליון. 

"בשירות יש תוכנית עם הצלחה מוכחת של מעגלי תעסוקה שמטפלת באוכלוסיות יעד". גראור התייחס להצלחת מעגלי תעסוקה בהורדה משמעותית של מספר מקבל הבטחת ההכנסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות