אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראכרט חתמה על חוזה למכירת משרדיה תמורת 126 מיליון שקל צילום: Google Street

ישראכרט חתמה על חוזה למכירת משרדיה תמורת 126 מיליון שקל

החברה מוכרת את חלקה (50%) בבית ישראכרט בת"א לשותפתה בבניין, חברת נצבא - תרשום בעסקה רווח הון של עד 45 מיליון שקל; מטה ישראכרט, והעובדים במרכזים הפזורים הנוספים, יעבור למגדל סטודיו טאואר במתחרם BBC בבני ברק

30.06.2021, 13:37 | עירית אבישר

שלושה חודשים אחרי שחתמה על מזכר הבנות, חתמה היום חברת כרטיסי האשראי ישראכרט על הסכם למכירת חלקה (50%) בבית ישראכרט לשותפתה בבניין נצבא בתמורה ל-126 מיליון שקל. התשלום  יתבצע בשלושה תשלומים בתוך 180 יום.

קראו עוד בכלכליסט:

בעקבות העסקה צפויה ישראכרט לרשום רווח הון של 45-38 מיליון שקל. העסקה משקפת לבניין של ישראכרט, הנמצא בת"א, ליד רחוב המסגר, שווי של 252 מיליון שקל. שטח הבניין הוא 15 אלף מ"ר, מתוכם קרוב ל-13 אלף מ"ר שטחי השכרה למשרדים, והוא כולל 15 קומות. את העסקה הוביל מטעם ישראכרט ערן וקנין המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים.

העסקה מתבצעת כחלק מהתוכנית של ישראכרט לעזוב את הבניין ולצאת מת"א. החברה מתכננת לרכז את עובדיה, הנמצאים בבניינים נוספים, תחת קורת גג אחת במגדל סטודיו טאואר במתחם העסקים BBC בבני ברק.

המעבר נעשה כחלק ממגמה של גופים פיננסים נוספים לצאת מת"א, על מנת להוזיל עלויות. רוב הבנקים נמצאים בתהליך בשלב כזה או אחר להעברת המטה אל מחוץ לעיר. המעבר גם מוביל לחיסכון בעלויות נוספות ובראשן הארנונה.


בית ישראכרט , צילום: Google Street בית ישראכרט | צילום: Google Street בית ישראכרט , צילום: Google Street


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות