אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בוטלה הרשעת ביל קוסבי - והוא ישוחרר מהכלא גטי

בוטלה הרשעת ביל קוסבי - והוא ישוחרר מהכלא

הקומיקאי בן ה-83 ישוחרר מהכלא לאחר כשנתיים. בשנת 2015 הורשע בעבירות מין חמורות

30.06.2021, 20:08 | ynet

 בית המשפט בפנסילבניה הודיע היום (ד') כי החליט לבטל את הרשעתו של הקומיקאי ביל קוסבי בעבירות מין. קוסבי בן ה-83 ישתחרר מבית הכלא, לאחר כשנתיים של מאסר. 


קראו עוד בכלכליסט:


בספטמבר 2018, בתום הליך משפטי שנמשך שנים, בית המשפט האמריקני שפט את ביל קוסבי לשלוש עד 10 שנות מאסר. חודשים ספורים לפני כן, קוסבי הורשע בסימום ותקיפה של מי שהייתה חברתו, אנדראה קונסטנד, בשנת 2004.  קוסטנד, כיום בשנות ה-40 לחייה, עובדת לשעבר בקבוצת כדורסל הנשים של אוניברסיטת טמפל שבפילדלפיה, טענה כי קוסבי, בוגר האוניברסיטה ואחד מתורמיה, סימם אותה והתעלל בה בביתו שליד פילדלפיה. מנגד טען קוסבי כי המפגשים עמה נעשו בהסכמה.


ביל קוסבי, גטי ביל קוסבי | גטי ביל קוסבי, גטי


בעקבות תלונתה של קונסטנד עשרות נשים, בהן שחקניות ודוגמניות, טענו כי קוסבי הטריד גם אותן מינית וחלקן אף האשימו אותו באונס. הן תיארו הטרדות ותקיפות שנפרשו לאורך 40 שנה. בשנת 2005 נחשף תצהיר של קוסבי שבו הודה בין השאר כי רכש סמי הרדמה מתוך כוונה לתת אותם לנשים צעירות שעמן רצה לקיים יחסי מין, וכי נתן את החומר לאישה אחת לפחות. 

ההליך המשפטי נגד הקומיקאי, שמוכר בעיקר בזכות הסדרה "משפחת קוסבי" בכיכובו, נמשך שנים ולמרות הסיפורים הרבים שנחשפו עליו - התובעת היחידה שתלונתה הגיעה לבית המשפט הייתה קונסטנד. קוסבי, שחשף כי התעוור לחלוטין, נמנע במהלך הדיונים מלעלות לדוכן העדים. משפטו הקודם נפסל בעבר לאחר שחבר המושבעים נקלע למבוי סתום בתום דיונים של שישה ימים ולא הגיע להכרעה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות