אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אהרון קאופמן, לשעבר מנכ"ל אי.די.בי, עוזב את תפקידיו בקבוצה צילום: עמית שעל, אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

אהרון קאופמן, לשעבר מנכ"ל אי.די.בי, עוזב את תפקידיו בקבוצה

קאופמן פורש מתפקידו כסמנכ"ל ויועץ משפטי בדסק"ש, וצפוי לעזוב את תפקידיו הנוספים בקבוצה; קאופמן ליווה את בעל השליטה הקודם אדוארדו אלשטיין החל מתהליך הרכישה של אי.די.בי ועד לאובדן השליטה בה, בשל חדלות פירעון

01.07.2021, 08:57 | גולן חזני

עו״ד אהרון קאופמן פורש מתפקידו כסמנכ"ל והיועץ המשפטי בדסק"ש שבקבוצת אי.די.בי.

קאופמן, שניהל את אי.די.בי פתוח בשנתיים האחרונות של בעל השליטה הקודם אדוארדו אלשטיין, למעשה מתחיל בכך בתהליך עזיבה של תפקידיו בקבוצה.

מימין: אדוארדו אלשטיין, לשעבר בעל השליטה באי.די.בי, ואהרון קאופמן, צילום: עמית שעל, אוראל כהן מימין: אדוארדו אלשטיין, לשעבר בעל השליטה באי.די.בי, ואהרון קאופמן | צילום: עמית שעל, אוראל כהן מימין: אדוארדו אלשטיין, לשעבר בעל השליטה באי.די.בי, ואהרון קאופמן, צילום: עמית שעל, אוראל כהן

קאופמן משמש גם כדירקטור בסלקום, בבית ההשקעות אפסילון ובחברות פרטיות בקבוצת דסק"ש. הוא צפוי לעזוב גם תפקידים אלה, לאחר שהקבוצה הפכה ללא גרעין שליטה והגורמים הדומיננטית בה הם צחי נחמיאס והאחים זלקינד. אלה מחזיקים באמצעות מגה אור ואלקו ב-29.9% מהמניות כל אחד.

קאופמן ליווה למעשה את אלשטיין החל מתהליך הרכישה של החברה ועד לאובדן השליטה בשל חדלות פרעון. 

דורון כהן, מנכל דסק"ש, מסר בתגובה לכלכליסט: "אהרון קאופמן מסיים תקופה ארוכה של שירות ועשייה מרובה במגוון תפקידים בכירים בקבוצה. אהרון תרם רבות לפיתוח החברות בהתמודדות עם אתגרים לא פשוטים.  המקצוענות, היצירתיות המשפטית והעסקית השיאו לחברה תרומה של ממש, ואנו מודים לו על כך".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות