אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאומי מעלה את העמלה במסלול עמלות עו"ש המורחב צילומים: רון קדמי, שאול גולן

לאומי מעלה את העמלה במסלול עמלות עו"ש המורחב

יגבה מאוגוסט 25 שקל עבור מסלול העמלות המורחב, עלייה של 25% לעומת המחיר הנוכחי; לאומי היה הזול ביותר מבין הבנקים הגדולים במסלול המורחב, וכעת הוא יגבה בדומה לממוצע בשאר הבנקים

01.07.2021, 10:34 | עירית אבישר

בנק לאומי מעלה את העמלה במסלול עמלות העו"ש המורחב. הבנק הודיע כי החל מחודש אוגוסט הקרוב יעלה המחיר במסלול ב-25% מ-20 שקל ל-25 שקל. 

קראו עוד בכלכליסט:

מדובר במסלול המיועד בעיקר לעסקים קטנים, והוא כולל אפשרות לעד 10 עמלות פקיד, ועוד 50 עמלות בערוצים הישירים.


חנן פרידמן על רקע בנק לאומי, צילומים: רון קדמי, שאול גולן חנן פרידמן על רקע בנק לאומי | צילומים: רון קדמי, שאול גולן חנן פרידמן על רקע בנק לאומי, צילומים: רון קדמי, שאול גולן


בנק לאומי היה עד כה הבנק הזול ביותר בעמלה זו מבין חמשת הבנקים הגדולים, וכעת הוא יהיה בדומה לממוצע. בנק הפועלים גובה 22 שקל לחודש, אחריו דיסקונט עם 25 שקל (ובקרוב גם לאומי), הבינלאומי 26 שקל ומזרחי טפחות עם 29 שקל לחודש.

לפני כמה שנים חייב בנק ישראל להציע ללקוחותיהם מסלולי עמלות, שמחירם זול משמעותית בעשרות אחוזים לעומת המחיר המלא של תמהיל העמלות הכלולות בו. מסלולי העמלות משתלמים לחלק גדול מהלקוחות, ולמרות זאת חלקם עדיין לא הצטרף למסלולים, בעיקר בשל חוסר מודעות. 

מפרסום שעשה באחרונה בנק ישראל, עולה כי 26% מהישראלים, שהם קרוב ל-2 מיליון לקוחות היו חוסכים בתשלום העמלות אם היו מצטרפים לאחד המסלולים.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות