אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת HPE קונה את זרטו הישראלית ב-374 מיליון דולר עמית שעל

חברת HPE קונה את זרטו הישראלית ב-374 מיליון דולר

מדובר באקזיט מאכזב עבור חברת התוכנה הישראלית, המובילה בתחום ניהול והגנה על נתוני ענן מפני תוכנות כופר, מתקפות סייבר והשבתות לא מתוכננות אחרות, שבשיאה ביקשה להנפיק לפי שווי של כ-600 מיליון דולר. זרטו נוסדה בשנת 2009 עם מטה משותף בהרצליה ובבוסטון, ומעסיקה כ-500 עובדים

01.07.2021, 15:52 | מאיר אורבך

חברת Hewlett Packard Enterprise) HPE) העולמית הודיעה היום (ה׳) שהיא רוכשת את חברת זרטו הישראלית, המובילה בתחום ניהול והגנה על נתוני ענן מפני תוכנות כופר, מתקפות סייבר ושאר השבתות לא מתוכננות, בסכום של 374 מיליון דולר במזומן.

קראו עוד בכלכליסט:

מדובר באקזיט מאכזב עבור חברת התוכנה הישראלית, שבשיאה ביקשה להנפיק לפי שווי של כ-600 מיליון דולר, ולפני שנה גייסה 53 מיליון דולר. זרטו גייסה עד היום 228 מיליון דולר ממשקיעים כמו באטרי, פיטנגו, כללטק ו-RTP Global. 

בכירי זרטו, צילום: עמית שעל בכירי זרטו | צילום: עמית שעל בכירי זרטו, צילום: עמית שעל


זרֿטו הוקמה ב-2009 בידי האחים זיו ועודד קדם, המשמשים כמנכ"ל וסמנכ"ל טכנולוגיות בהתאמה. יש לה מטה משותף בהרצליה ובבוסטון, והיא מעסיקה כ-500 עובדים המספקים שירות ליותר מ-9,000 לקוחות.

על פי זרטו, החברה צפויה להניב רווח גולמי שנתי של 130 מיליון דולר במכירת תוכנה, וכשליש מכך במכירת שירותים ל-HPE. מהחברה נמסר כי "הרכישה מרחיבה את שירותי HPE GreenLake וממשיכה את המעבר של HPE Storage לעסקי שירותי נתונים שמקורם בענן ומוגדרים כתוכנה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות