אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבנק הצרפתי BNP פאריבה יאפשר לעובדים לעבוד מהבית חצי מהזמן בלומברג

הבנק הצרפתי BNP פאריבה יאפשר לעובדים לעבוד מהבית חצי מהזמן

בכך מצטרף הבנק לבנקים נוספים באירופה כמו דויטשה בנק ו-UBS, שמאפשרים גמישות במקום העבודה על בסיס קבוע. לעומת זאת, בג'יי.פי מורגן ובגולדמן זאקס כבר דוחקים בעובדים לשוב פיזית למשרדים

02.07.2021, 17:26 | בלומברג


הבנק הצרפתי BNP פאריבה יאפשר לחלק מהעובדים לעבוד מהבית חצי מהזמן. בכך הוא מצטרף לבנקים נוספים באירופה כמו דויטשה בנק ו-UBS, שמאפשרים גמישות במקום העבודה על בסיס קבוע, כך דיווחה סוכנות הידיעות בלומברג. 

קראו עוד בכלכליסט:

לפי אנשים המעורים בנושא שביקשו להישאר בעילום שם, בבנק עמלים על תוכניות שיציעו יותר גמישות לעובדים, כולל כמה תרחישים של עבודה מרחוק. עוד ציינו המקורבים כי כל אחת מחטיבות הבנק תוכל לבחור באפשרות שתואמת בצורה הטובה ביותר את נסיבות  העובדים. בהתאם לתפקיד שלהם, חלק מהבנקאים יורשו לעבוד מהבית יומיים בשבוע. 

מטה בנק BNP Paribas בפריז, Tangopaso, ויקיפדיה מטה בנק BNP Paribas בפריז | Tangopaso, ויקיפדיה מטה בנק BNP Paribas בפריז, Tangopaso, ויקיפדיה

התוכנית, שתועבר בשבועות הקרובים לאישור איגודי העובדים, אמורה להיכנס לתוקף כבר בספטמבר. "המו"מ מתמשך בצרפת להרחבת העבודה מרחוק, וכן כדי להתאים אותה למאפיינים של כל מקצוע", מסרה דוברת מטעם הבנק. "העבודה מהבית תהיה כמובן על בסיס התנדבותי, ותהיה תלויה בסביבה האישית של כל עובד". 

בסוסייטה ז'נרל, המתחרה של BNP, הודיעו כבר במאי כי יאפשרו לעובדים לעבוד מהבית עד שלושה ימים בשבוע, זאת בעוד ב-HSBC מתכוונים להעניק לעובדים בצרפת את האפשרות לעבוד חלק מהזמן מהבית. 

לעומת זאת, בג'יי.פי מורגן ובגולדמן זאקס דוחקים בעובדים לשוב פיזית למשרדים. כך למשל בחודש שעבר אמר דיוויד סלומון, מנכ"ל גולדמן זאקס, כי עבודה מהבית אינה מצב אידאלי ומדובר ב"סטייה שנתקן בהקדם האפשרי".

באיטליה הבנק יוניקרדיט הודיע כי יאפשר לעובדים במטה לעבוד מהבית 40% מהזמן, בעוד עובדים בסניפים יוכלו לעבוד יום בשבוע מהבית. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות