אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית משרד הרווחה הבאה - סיגל מורן, מומחית לנגב ישראל יוסף

מנכ"לית משרד הרווחה הבאה - סיגל מורן, מומחית לנגב

מורן, לשעבר ראש המועצה האזורית בני שמעון, תטפל בן היתר בקליטת הרשות להתיישבות הבדואים במשרד. מורן הצטרפה ליש עתיד ב-2017

04.07.2021, 17:43 | שחר אילן

שר הרווחה והשירותים החברתיים מאיר כהן החליט למנות את סיגל מורן למנכלי"ת משרדו. 

מורן (56), כיהנה במשך כעשור כראש מועצת בני שמעון שבנגב, ונמנתה עם קבוצה של 7 ראשי רשויות מקומיות שהצטרפה ב-2017 ליש עתיד. החל משנת 2019 היא משמשת מנכל"ית רשת החינוך "ברנקו וייס". למורן תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית.

בהודעת משרד הרווחה צוין כי "כהן ומורן מכירים עוד מימי כהונתם כראשי רשויות בנגב". כהן עצמו היה ראש העיר דימונה. 

סיגל מורן, מנכ"לית משרד הרווחה החדשה , ישראל יוסף סיגל מורן, מנכ"לית משרד הרווחה החדשה | ישראל יוסף סיגל מורן, מנכ"לית משרד הרווחה החדשה , ישראל יוסף

מורן עתידה להחליף בתפקידה את  אביגדור קפלן, שמונה ע"י השר לשעבר חיים כץ ומילא את התפקיד ב-4  השנים האחרונות. כהן הודיע לקפלן על החלטתו והשניים ימשיכו לשתף פעולה עד לקליטתה של מורן ובתהליך החפיפה. 

בעוד כשבועיים, אמורה לעבור הרשות להתיישבות הבדואים למשרד הרווחה ולאחריותו של השר מאיר כהן. למורן היכרות מעמיקה ורבת שנים עם האוכלוסייה הבדואית בנגב. 

השר כהן מסר: "אני מכיר את סיגל כראשת מועצה נמרצת ופורצת גבולות שהטביעה חותם בעשייה רבה. תודה מיוחדת לד"ר אביגדור קפלן שעשה בשנים האחרונות ללא לאות למען האוכלוסיות המוחלשות בישראל. הוא ראוי לכל הערכה".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות