אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל האגף העסקי בבנק הפועלים, ג'קי כהן, עוזב; יחליפו איתמר פורמן צילום: עמית שעל

מנהל האגף העסקי בבנק הפועלים, ג'קי כהן, עוזב; יחליפו איתמר פורמן

כהן, שהיה אחראי על האשראי ללקוחות הגדולים, פורש אחרי 27 שנים בבנק. איתמר פורמן משמש כיום כמנהל סקטור תשתיות אנרגיה ושוק ההון בחטיבה העסקית

05.07.2021, 14:52 | עירית אבישר

ג'קי כהן, ראש האגף העסקי בבנק הפועלים, החליט לעזוב את הבנק. כהן, שהיה אחראי על האשראי ללקוחות הגדולים של הבנק, הודיע על עזיבה לאחר 27 שנים בבנק, מתוכן שימש בחמש השנים האחרונות כראש האגף העסקי. 

כהן (52) הוא דמות מרכזית וותיקה בחטיבה העסקית בבנק, והוא נחשב למועמד מרכזי להיות בעתיד ראש החטיבה העסקית (האחראית על האשראי העסקי הן ללקוחות הגדולים והן לבינוניים), אך נראה כי העדיף לעזוב מאשר להמתין שהתפקיד יתפנה.

ג ג'קי כהן, מנהל האגף העסקי בנק הפועלים, פורש | צילום: עמית שעל ג

בשנים האחרונות הגדילו בנק הפועלים ובנק לאומי את הפעילות באשראי העסקי, והתחרות בין שני הבנקים  התחדדה בעיקר בשנה האחרונה. אולם תמהיל הלקוחות שלהם שונה מבעבר: הם הקטינו חשיפה לעסקאות ממונפות ולקבוצות אחזקה, אך הגדילו פעילות בענפים אחרים כמו הנדל"ן, המלונאות והמסחר. החטיבה העסקית נחשבת למנוע צמיחה בשני הבנקים הגדולים, וזאת לאור עליית הסיכון בתחומים כמו אשראי צרכני ועסקים קטנים.

איתמר פורמן. יחליף את ג איתמר פורמן. יחליף את ג'קי כהן | צילום: עמית שעל איתמר פורמן. יחליף את ג

את כהן יחליף בתפקיד איתמר פורמן. פורמן (47) משמש כיום כמנהל סקטור תשתיות אנרגיה ושוק ההון בחטיבה העסקית. פורמן החל את דרכו בבנק לפני 22 שנים, ובדומה לכהן מילא גם כן לא מעט תפקידים בחטיבה העסקית.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות