אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שכרו של חוגג בקמן קפיטל: יותר ממיליון שקל בשנה על 70% משרה צילום: אוראל כהן

שכרו של חוגג בקמן קפיטל: יותר ממיליון שקל בשנה על 70% משרה

משה חוגג נמצא בתהליך רכישת השלד הבורסאי קמן קפיטל, שם הוא צפוי לשמש כמנהל ההשקעות של החברה ולהכניס פעילות של מטבעות דיגיטליים; המיזוג עם קמן צפוי להיות מאושר ע"י בעלי המניות של השלד בחודש הבא, יחד עם שכרו של חוגג - 88 אלף שקל בחודש עבור משרה בהיקף של 70.8%

06.07.2021, 12:41 | אלמוג עזר

נחשף שכרו של משה חוגג בקמן קפיטל: בחודש הבא יתכנסו בעלי המניות כדי לאשר את רכישת השלד על ידי חוגג, שמתכוון להכניס אליו פעילות של מטבעות קריפטוגרפיים. 


קראו עוד בכלכליסט:


פרט לאישור המיזוג, בעלי המניות יתבקשו לאשר גם את התגמול המבוקש לחוגג, שצפוי לכהן כמנהל הההשקעות של החברה. מדובר על שכר של 88 אלף שקל בחודש עבור משרה בהיקף של 70.8%. כלומר, מעט יותר ממיליון שקל בשנה. 


משה חוגג, צילום: אוראל כהן משה חוגג | צילום: אוראל כהן משה חוגג, צילום: אוראל כהן


מכיוון שתחום המטבעות הקריפטוגרפיים טרם הוסדר בישראל, לא ברור בשלב זה מה בדיוק תכלול עבודתו של חוגג כמנהל השקעות. ועדה שכינסה רשות ני"ע לבחינת התחום עדיין בודקת את הנושא וטרם הגישה את מסקנותיה. 

כיום חוגג מכהן כמנכ"ל משותף וזמני בקמן קפיטל, תפקיד שעבורו הוא לא מקבל שכר. בימים אלה החברה תרה אחר מנכ"ל קבוע. 

בחודש אפריל האחרון חתם חוגג על הסכם לרכישת השליטה בשלד הבורסאי קמן קפיטל מידי יואל יוגב (67%) וזאת בתמורה להשקעה של 16 מיליון שקל. העסקה אמורה להתבצע בשני שלבים.

לעסקה התנגדה הדח"צית לידר ירין שטענה כי התמחור של קמן קפיטל בעסקה נמוך מדי וכי העסקה לא קיבלה את כל האישורים הנדרשים מוועדת הביקורת, הדירקטוריון והאסיפה הכללית. 

לידר אף שכרה את שירותיו של עו"ד זיו עירוני והגישה תביעה נגד החברה בדרישה שבעל השליטה הנוכחי יוגב יקפיא את העסקה עד להכרעת בית המשפט. רשות ני"ע צידדה חלקית בעמדת הדח"צית וקבעה כי העסקה צריכה להתבצע במקשה אחת.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות