אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל קופ"ח כללית, פרופ' אהוד דודסון, צפוי לסיים את תפקידו צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

מנכ"ל קופ"ח כללית, פרופ' אהוד דודסון, צפוי לסיים את תפקידו

פרופ' דודסון מונה לתפקיד לפני כשלוש שנים, לאחר ששימש כמנהל בית חולים סורוקה. מדובר באחד התפקידים הנחשקים בעולם הבריאות, שעשוי למשוך אליו בכירים במערכת

08.07.2021, 10:35 | גולן חזני

מנכ"ל קופת חולים כללית, פרופ' אהוד דודסון, צפוי לפרוש בקרוב מתפקידו; כך נודע לכלכליסט. דודסון מונה לתפקיד לפני כמעט שלוש שנים, לאחר ששימש כמנהל בית חולים סורוקה. 

קראו עוד בכלכליסט:

קופת חולים כללית היא אחד הגופים הגדולים ביותר במדינה, ומעניקה שירותים רפואיים ל־4.7 מיליון לקוחות ב-1,500 מרפאות. הקופה היא גם הבעלים של 14 בתי חולים בישראל, ובהם: בילינסון, מאיר, סורוקה, קפלן, שניידר ויוספטל. פרופ' דודסון הוביל את הקופה בתקופת משבר הקורונה, בה היא הפגינה יכולות ביצוע גבוהות.

פרופ פרופ' אהוד דודסון | צילום: עמית שעל פרופ

תפקיד מנכ"ל קופ"ח כללית נחשב לנחשק מאוד בסקטור הבריאות, ויש להניח כי גורמים בכירים ינסו להשתלב בו. לאחר שתצא הודעה רשמית על פרישת דודסון, צפויה קופת החולים להקים ועדת איתור לתפקיד.

בין המועמדים האפשריים ניתן למנות את מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, משה בר סימן טוב, וכן את מנכ"לי בתי החולים איכילוב ותל השומר, פרופ' רוני גמזו ופרופ' יצחק קרייס. בין המועמדים ה"פנימיים" - אלו העובדים כיום במגרת קופ"ח כללית - ניתן למנות את סמנכ"ל הכספים של הקופה רות רלבג, ואת סמנכ"ל הקהילה יורם סגל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות