אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלום לבייב: "קיבלתי איומים מפורשים" צילום: אלירן אביטל

בלעדי

שלום לבייב: "קיבלתי איומים מפורשים"

בנו של לב לבייב טען כי ספג את האיומים לאחר תגובתו הקודמת לבית המשפט, בה סיפר על הסכסוך עם אביו. הנאמן לנכסי שלום לבייב: "הוא כתב שהגיע לפתרון עם מי מבני משפחתו"

12.07.2021, 06:57 | ליטל דוברוביצקי

המורכבות ביחסים שבין שלום לבייב לאביו, לב לבייב, ממשיכה להעסיק את בית המשפט. לפני כמה ימים הגיש שלום לבייב תגובה נוספת לבית המשפט המחוזי מרכז, שבמסגרתה טען כי לאחר שהגיש ביוני השנה תגובה לבית המשפט, בה אמר כי הוא מסוכסך עם אביו, החל, לדבריו, "רצף של איומים וסנקציות וזהו רק קצה הקרחון... נותק לי הטלפון, כולל איומים מפורשים...". 

קראו עוד בכלכליסט:

השופטת יסכה רוטנברג הורתה לפני חמישה ימים לנאמן לנכסי שלום לבייב, עו"ד ערן קאופמן, לבוא בדברים עם שלום לבייב. הנאמן הגיש אתמול לבית המשפט תגובה להודעת שלום לבייב. בתגובתו, כתב הנאמן כי הוא "מתכבד לעדכן את בית המשפט כי במהלך סוף השבוע שוחח הנאמן עם שלום לבייב ואף קיבל ממנו הודעות, מסמכים ומיילים, אולם בהודעתו האחרונה כתב כי הגיע לפתרון עם מי מבני משפחתו".

שלום לבייב, בנו של לב לבייב, צילום: אלירן אביטל שלום לבייב, בנו של לב לבייב | צילום: אלירן אביטל שלום לבייב, בנו של לב לבייב, צילום: אלירן אביטל

הנאמן ציין אתמול בפני בית משפט כי "הודעת שלום לבייב רק מחדדת את הצורך במימוש בית מגורי שלום לבייב ופרודתו במהירות האפשרית, דבר אשר יעזור הן לחייב עצמו, הן לנושי החייב והן לפרודתו אורלי לבייב, אשר שבויים כולם בהערת האזהרה הרשומה על הנכס לטובת לב לבייב, הערה אשר בית משפט הנכבד התבקש לבטלה".

המחלוקות בין לב לבייב לבנו נעוצות בכך ששלום לבייב הוכרז פושט רגל לפני שנתיים, בשל חוב של כ־700 אלף שקל. זאת, אף שבבעלותו ובבעלות גרושתו וילה בסביון, שמחירה מוערך במעל ל־10 מיליון שקל. הנאמן לנכסי הבן מבקש למכור הווילה כדי לשלם לנושים. שלום לבייב הסכים למכור את הווילה בסביון, וכך גם גרושתו. לעומתם, לב לבייב טוען כי הווילה נקנתה מכספו והוא מתנגד למכירה שלה. זאת מאחר שברצונו לדאוג לנכדיו.

ביוני הבן הגיש תגובה לבית משפט במסגרתה כתב: "בכוונתי לתבוע אותו (לב לבייב - ל"ד) בכל ערכאה אשר אמצא לנכון". עוד כתב שלום לבייב לבית המשפט: "אין לאבי לב לבייב שום זכות בנכס... לו רצה כבר מזמן היה מסתיים זה הסיפור, שכן השנאה כנגד בנו בשר מבשרו העבירה אותו על דעתו... אבי נהפך לצערי לאויבי... ביני לבין אבי קיים סכסוך עסקי ביהלומים, אשר לצערי גרר אותי להליך הפש"ר (פשיטת הרגל - ל"ד). תמים וטיפש הייתי, שכן חשבתי שאבי הנו אדם ישר".

מנגד, טענה לאחרונה דוברת קבוצת לבייב כי הנאמן מבקש לממש נכס בשווי של 10 מיליון שקל (בתוספת שכר הטרחה הנגזר מסכום המכירה) וזאת לצורך כיסוי חוב הנאמד בכמה מאות אלפי שקלים בלבד. דוברת קבוצת לבייב מסרה כי "מר לבייב סבור כי לא יהיה זה נכון להגיב לגופו של עניין ביחס לתיק התלוי ועומד בפני בית משפט וממתין להכרעה שיפוטית. יודגש כי הנושא העומד לדיון והכרעה במסגרת התיק אינו קשור כלל למערכת היחסים שבינו לבין בנו".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות