אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התשואות גבוהות אבל אין ערבות בנקאית – למה להשקיע בנדל"ן באוקראינה?

עו"ד יגאל יופה, סימפל אוקראינה, על הסיבות שבגללן הפכה אוקראינה ליעד מועדף עבור משקיעי הנדל"ן הישראלים, ועל הפרטים שיעזרו גם לכם להשקיע בחוכמה

12.07.2021, 15:29 | בשיתוף מערכת שורת הרווח


עם תשואות גבוהות שנעות בין 8 ל-15 אחוזים, אוקראינה הפכה ליעד מועדף עבור משקיעי נדל"ן ישראלים. אך כמו לקראת כל השקעה, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בהשקעה בחו"ל, ישנם דברים שחובה לדעת ולקחת בחשבון.

עו"ד יגאל יופה, מומחה להשקעות באוקראינה, מספר על סוגי הנכסים הקיימים באוקראינה ועל ההעדפות השונות של המשקיעים – הסולידיים יעדיפו להשקיע בנכס יד שנייה, בעוד שההרפתקנים המעוניינים בתשואות גבוהות יבחרו לשים את כספם על נכס שנמצא בשלבי בנייה.

לטובת הצלחת ההשקעה שלכם, מסביר עו"ד יופה כי יש להכיר קצת את אוקראינה ואת השוני בינה לבין ישראל. מלבד מחסום השפה, עליו ניתן להתגבר באמצעות אנשי מקצוע מתאימים, חשוב להבין כי מדובר במערכת חוקית שונה לחלוטין ולכן ישנה חשיבות קריטית לקבלת הגנה משפטית מתאימה מעורך דין הדובר את השפה ובקי במערכת המשפט המקומית. 

אחת הנקודות הבעייתיות ביותר בהשקעות נדל"ן באוקראינה היא היעדר מנגנון הערבות הבנקאית. האם ישנם מנגנוני הגנה אחרים שמעניקים ביטחון למשקיעים? עו"ד יופה מסביר מהם המנגנונים החלופיים אותם מספקת אוקראינה למשקיעים ומה צפוי עוד בעתיד, אך מבהיר כי להיעדר הערבות הבנקאית ישנו גם יתרון ברור – התשואות שלהן אתם זוכים. צפו

לפרטים נוספים>>שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות