אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כך הרוגלות של קנדירו ו-NSO פוגעות בביטחון הלאומי של ישראל צילום: גטי אימג'ס

פודקאסט כלכליסט

כך הרוגלות של קנדירו ו-NSO פוגעות בביטחון הלאומי של ישראל

מחקר חדש שופך אור על הפעילות החשאית והשנויה במחלוקת של תוכנות הריגול הישראליות, וגם: בהייטק אין דבר כזה משכורות גבוהות מדי, כל עוד העובדים מגיעים מרקע מספיק מגוון. האזינו לפודקאסט קוקיז

18.07.2021, 18:36 | הגר רבט ועומר כביר

תוכנת ריגול שמאפשרת למפעיליה לשלוח הודעות מייל ומסנג׳ר בשם הקורבן אותרה במחשבים של עיתונאים, פעילי זכויות אדם ופוליטיקאים מסביב לעולם, כך לפי מחקר חדש של מכון סיטיזן לאב מאוניבריסיטת טורנטו ומיקרוסופט, שחושף את הפעילות החשאית של קנדירו הישראלית. ד"ר ביל מרזק, שהוביל את המחקר הגיע לקוקיז כדי להסביר למה הממצאים האלו חשובים, ואיך תעשיית הרוגלות הישראלית מערערת את היציבות במזרח התיכון, ובסופו של דבר מובילה גם לפגיעה בביטחון של אזרחי ישראל. (הראיון באנגלית)

וגם: מנכ"ל אניוויז'ן אבי גולן קורא למנכ"לי חברות ההייטק לאחד כוחות כדי להגביל את המשכורות הגבוהות בענף. הגר רבט מסבירה למה זה כוחני, ספק לא חוקי, ובעיקר לא מוסרי. במקום לעסוק במשכורות שעובדים מרוויחים ביושר, היא אומרת לגולן, אולי עדיף שתבדוק איך אתה מביא לחברה שלך קהל עובדים מגוון יותר, על מנת שיותר חלקים באוכלוסייה יוכלו להנות מהשכר הגבוה.

השבוע בקוקיות: עומר מספר למה 16 מלים של ג'ו ביידן עשו לו את השבוע והגר ממליצה על סדרה שחבל שלא שודרה כשהייתם טינאייג'רים.

כך הרוגלות של קנדירו ו-NSO פוגעות בביטחון הלאומי של ישראל
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןכך הרוגלות של קנדירו ו-NSO פוגעות בביטחון הלאומי של ישראל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות