אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פתאל תקים 4,000 מ"ר משרדים במגדל סיטי טאואר ברמת גן צילום: יחצ

פתאל תקים 4,000 מ"ר משרדים במגדל סיטי טאואר ברמת גן

באמצעות החברה-הבת סוויצ' אפ שכרה פתאל מחברת להב אל אר שלוש קומות במגדל, ששימשו כאולמות אירועים. היא תסב אותן לחללי משרדים עבור 3.5 מיליון שקל לשנה, למשך עשר שנים, ו-20 מיליון שקל שיושקעו בנוסף

18.07.2021, 18:18 | דותן לוי

חרף ההספדים הרבים בעקבות הקורונה והתחזיות להיצף בשוק המשרדים המקומי נוכח הבנייה המסיבית והמעבר לעבודה מהבית, במתחם הבורסה ברמת גן יסבו אולמות אירועים למשרדים נוספים. 


קראו עוד בכלכליסט:


רשת פתאל, באמצעות החברה-הבת סוויצ' אפ (switch up), שכרה בימים האחרונים מחברת להב אל אר, שבשליטת אבי לוי, את שלוש הקומות ששימשו עד לאחרונה כאולמות אירועים במגדל סיטי טאואר ברמת גן כדי להסב אותם ל-4,000 מ"ר חללי משרדים. 


אבי לוי, להב אל אר, צילום: אביב אברמוב אבי לוי, להב אל אר | צילום: אביב אברמוב אבי לוי, להב אל אר, צילום: אביב אברמוב


הסכם השכירות הוא לעשר שנים עם שתי אופציות להארכה בחמש שנים כל אחת. על פי ההסכם, פתאל מתחייבת להשקיע כ-20 מיליון שקל בנכס, ובנוסף לכך תשלם כ-3.5 מיליון שקל לשנה כדמי שכירות.

הקומות נרכשו ב-2017 על ידי אלי להב, בעל השליטה בחברה, לפני שעברה לשליטתו של לוי בשנת 2020, בתמורה ל-39 מיליון שקל. דמי השכירות שהתקבלו על ידי החברה שהפעילה את האולמות עמדו על פחות מ-3 מיליון שקל לשנה.  

חברת סוויצ' אפ של פתאל מספקת שירות משלים לפעילות חללי עבודה של המותג ROOMS, המנוהלת על ידי בנו של פתאל – נדב. יו"ר החברה הוא יובל בורשטיין, לשעבר מנכ"ל עזריאלי. 

השירות מציע לחברות פתרון נדל"ני ברמה של חלל עבודה, כך שהרשת מאתרת את השטח, מתאימה אותו לחברה וגם מנהלת אותו עבורה, ולמעשה מייצרת לה חלל עבודה פרטי. ל-ROOMS יש כיום ארבעה חללים פעילים, בתל אביב, ברעננה, במודיעין ובבני ברק (מגדל הכשרת הישוב). כמו כן שני חללים נוספים צפויים להיפתח בתל אביב ובפתח תקווה בשנים 2021 ו-2023 בהתאמה. פתאל גם מפעילה את מלון לאונרדו במגדל סיטי טאואר.


מגדל סיטי טאואר, צילום: מיכאל קרמר מגדל סיטי טאואר | צילום: מיכאל קרמר מגדל סיטי טאואר, צילום: מיכאל קרמר


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות