אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ויקטורי תפעיל סניפים שכונתיים בגוש דן: חתמה על 10 חוזים בתל אביב צילום: תומי הרפז

ויקטורי תפעיל סניפים שכונתיים בגוש דן: חתמה על 10 חוזים בתל אביב

החברה שבשליטת משפחת רביד חתמה על הסכמים לשכירת חנויות בשטח של 300 מ"ר, תחת המותג "ויקטורי CITY". בנוסף היא מקיימת מו״מ לשכירת מיקומים לסניפים נוספים בערים מרכזיות בגוש דן

19.07.2021, 10:54 | נורית קדוש

רשת ויקטורי שבשליטת משפחת רביד, נערכת להתרחבות עירונית בגוש דן: החברה פועלת להשקת תת רשת לסניפים שכונתיים תחת מותג "ויקטורי CITY". 

החברה חתמה עד כה על הסכמים לשכירת עשרה מיקומים בתל אביב והיא מקיימת מו״מ לשכירה של מיקומים פוטנציאלים נוספים לסניפים בערים מרכזיות בגוש דן. 


קראו עוד בכלכליסט:


הפורמט צפוי להיות מבוסס על חנויות בשטח של 300 מ״ר, שיתנו מענה לחנויות הנוחות של שופרסל אקספרס, של ampm של דור אלון, של החנויות האוטונומיות שישיקו מחר רמי לוי ואבי כץ ובעתיד של סבן אילבן, שחברת אלקטרה פועלת להביא לישראל.


אייל רביד, בעל השליטה בויקטורי, צילום: אבי רוקח אייל רביד, בעל השליטה בויקטורי | צילום: אבי רוקח אייל רביד, בעל השליטה בויקטורי, צילום: אבי רוקח


להערכת החברה, הקמת המותג יתרום מיידית להגדלת היקפי הפעילות של רשת ויקטורי בהיקף שנתי של 500 מיליון שקל, וכן לתנאי הסחר שלה, לפידיון למ"ר ולרווחיות החברה.

החברה תממן את פעילות תת-הרשת ממקורותיה העצמיים ותבחן גם רכישת פעילות של חנויות שיתאימו לתת-הרשת, דוגמת קמעונאיים קטנים ורשתות של סניפים שכונתיים.

רשת ויקטורי מונה כיום 58 סניפים, בהיקף של כ-65.5 אלפי מ"ר בפריסה ארצית. מכירות ויקטורי ברבעון הראשון צמחו ב-5.1% והסתכמו ב-594.7 מיליון שקל והחברה חתמה את הרבעון עם עלייה של 7.8% ברווח הנקי שהסתכם ב-15.6 מיליון שקל.


סניף ויקטורי כפר סבא, צילום: תומי הרפז סניף ויקטורי כפר סבא | צילום: תומי הרפז סניף ויקטורי כפר סבא, צילום: תומי הרפז


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות