אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורי אלון, המשנה למנכ"ל ישראכרט פורש צילום: סיון פרג

אורי אלון, המשנה למנכ"ל ישראכרט פורש

אלון שהתמודד על תפקיד המנכ"ל ולא זכה בו, פורש מהחברה לאחר שנתיים. זו פרישה ראשונה מחברה מאז ההודעה כי רן עוז ימונה למנכ"ל

20.07.2021, 11:44 | עירית אבישר

פרישה ראשונה מישראכרט מאז ההודעה כי רן עוז ימונה למנכ"ל. אורי אלון, המשנה למנכ"ל ישראכרט הודיע על כוונתו לעזוב את התפקיד. אלון התמודד על תפקיד המנכ"ל, ונחשב לאחד המועמדים הבולטים, אלא שכאמור בסופו של דבר דירקטוריון ישראכרט בחר בעוז.

קראו עוד בכלכליסט:


אורי אלון משנה למנכ"ל ישראכרט,  צילום: סיון פרג אורי אלון משנה למנכ"ל ישראכרט | צילום: סיון פרג אורי אלון משנה למנכ"ל ישראכרט,  צילום: סיון פרג

אלון כיהן בתפקיד בשנתיים האחרונות, והיה אחראי על תחומי השיווק, האסטרטגיה והדאטה והפיתוח העסקי. לפני כהונתו בישראכרט שימש אלון כמנכ"ל קבוצת התיירות גוליבר. כמו כן כיהן בתפקיד סמנכ"ל חטיבת הלקוחות בחברת ביטוח ישיר, וסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת HOT. אלון צפוי להישאר בתפקידו בישראכרט עד סוף השנה.

במהלך תפקידו בישראכרט, עברה החברה תהליך לא פשוט של היפרדות מהבעלות של בנק הפועלים והפיכה לחברה עצמאית. אלון היה אחראי בין היתר לפיתוח פעילות הביטוח, שישראכרט צפויה להיכנס אליה עד סוף השנה, וכן לחתימה על ההסכם מול אפל במסגרת כניסת הארנק הדיגיטלי של אפל לישראל.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות