אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר ישראכרט תמר יסעור בדרך לתפקיד דח"צית בשמיים אימפרוב צילום: עמית שעל

יו"ר ישראכרט תמר יסעור בדרך לתפקיד דח"צית בשמיים אימפרוב

החברה, שמפתחת תוכנות לתחקור עסקים לפי המודל של חיל האוויר, פרסמה כתב זימון לאסיפת בעלי מניות כדי לאשר את מינויה של יסעור וכן את מינוי ירון רוזן לדח"צ

20.07.2021, 11:53 | חזי שטרנליכט

יו"ר ישראכרט תמר יסעור מוצעת למינוי כדירקטורית חיצונית (דח"צית) בחברת שמיים אימפרוב, המפתחת תוכנות לתחקור עסקים לפי המודל של חיל האוויר הישראלי. 

קראו עוד בכלכליסט:

הלילה (ב') פרסמה שמיים כתב זימון לאסיפת בעלי מניות ב-24 באוגוסט, במטרה לאשר את מינויה של יסעור, יחד עם ירון רוזן, שגם הוא מוצע לתפקיד דח"צ.

יסעור מכהנת מאז דצמבר האחרון בתפקיד יו"ר ישראכרט. בעברה שימשה בתפקידים בכירים בבנק לאומי וכמנכ"לית לאומי קארד. בעלי המניות של שמיים אימפרוב מתבקשים גם לאשר ליסעור הקצאת 10,000 כתבי אופציות לא סחירים הניתנים למימוש למניות החברה.

תמר יסעור, צילום: עמית שעל תמר יסעור | צילום: עמית שעל תמר יסעור, צילום: עמית שעל

רוזן, טייס בהכשרתו בצבא שסיים את השירות הצבאי בדרגת תת אלוף, שימש בתפקידו האחרון כראש מטה הסייבר בצה"ל. קודם לכן שירת כראש להק השתתפות ומסוקים, מפקד טייסת וטייס מסוקים בחיל האוויר. 

שמיים מפתחת תוכנות מיוחדות לחברות עסקיות המסייעות להן לתחקר מהלכים ופעולות של הארגונים שלהם בכדי להתייעל. המערכת נבנתה לפי מודל התחקור של חיל האוויר הישראלי, שנוהג לבצע תחקיר מעמיק של כשלונות וגם הצלחות של הטייסים. 

שמיים הוקמה על ידי אופיר פלדי, שמכהן כיו"ר ומנכ"ל החברה ומחזיק ב-54.6% מהון המניות שלה. החברה הונפקה ב-3 ביוני האחרון. מאז ההנפקה ועד נעילת המסחר אתמול עלתה המניה ב-39.6%. שווי השוק של החברה עומד על 118.3 מיליון שקל.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות