אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסתיים הסכסוך במשפחת קרסו: "התגברנו על המחלוקות" צילומים: עמית שעל, אוראל כהן

הסתיים הסכסוך במשפחת קרסו: "התגברנו על המחלוקות"

המשפחה הודיעה היום כי הצדדים הגיעו להסכמות בתום הליך "הידברות וגישור", בהובלת שופט המחוזי לשעבר איתן אורנשטיין. בקרסו נדל"ן מחזיקים תשעה בתי אב למשפחת קרסו

20.07.2021, 20:50 | גולן חזני


הסכסוך בין בני משפחת קרסו, אחת המשפחות העשירות בישראל, הסתיים. המשפחה פרסמה כי "בני משפחת קרסו, בעלי המניות של חברת קרסו נדל"ן, נכדיהם של משה וציפורה קרסו ז"ל, אשר התחנכו על ערכי המשפחה ולכידות התא המשפחתי, שמחים להודיע כי הצליחו להתגבר ולגשר על המחלוקות שנתגלעו ביניהם, וזאת במסגרת הליך של הידברות וגישור".


קראו עוד בכלכליסט:

הסכסוך בקרסו נדל"ן הגיע לבית המשפט המחוזי בתל אביב לפני כחצי שנה, כאשר מכבי קרסו, אחד מנכדיו של מייסד החברה, הגיש תביעה על אי סדרים בה. במסגרת דרישתו לצווי העברת מידע טען כי "בחברה פשטה תרבות של עסקאות בעלי עניין. אלה עסקאות המיטיבות עם חלק מבעלי המניות על חשבון החברה ויתר בעלי המניות".  

מכבי קרסו טען, בין היתר, כי גילה שחלק מחבריו לדירקטוריון ובני משפחותיהם רכשו מהחברה כמה דירות מגורים בלפחות שני פרויקטים של החברה. עוד טען כי בעוד החברה מפסידה כספים – המנכ"ל מקבל בונוסים. בני משפחת קרסו, ובהם יואל קרסו, אחיו של מכבי, הכחישו את הדברים, טענו שמכבי מאיים עליהם כי הוא רוצה שיקנו את חלקו, והגישו תביעות נגדיות. לבסוף הוסכם כי הצדדים ילכו לגישור. 

הסכם הפשרה כבר נחתם החודש, אבל קמו מכשולים שונים ועליהם ניסו הצדדים לגשר. עתה כאמור הודיעו הצדדים על הסכמות.

לפני שבועיים חשף "כלכליסט" כי במסגרת ההסכם המניות של מכבי קרסו (12.5%) יימכרו תמורת 137.5 מיליון שקל לחמישה בני משפחה: יואל קרסו, יוני גולדשטיין־קרסו, אורלי חושן, ציפורה מזרחי ואריאל קרסו. ההסכם משקף לקרסו נדל"ן שווי של 1.1 מיליארד שקל. בקרסו נדל"ן מחזיקים תשעה בתי אב למשפחת קרסו.מימין: מכבי קרסו ויואל קרסו, צילום: אוראל כהן, עמית שעל מימין: מכבי קרסו ויואל קרסו | צילום: אוראל כהן, עמית שעל מימין: מכבי קרסו ויואל קרסו, צילום: אוראל כהן, עמית שעל


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות