אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני סטודיו C: "יש לקדם מכירה מהירה, בקופת החברה סכומים זעומים" צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

נאמני סטודיו C: "יש לקדם מכירה מהירה, בקופת החברה סכומים זעומים"

פנו היום לביהמ"ש המחוזי בירושלים בבקשה לפעול לביצוע של הליך מהיר לקבלת הצעות למכירת הרשת, פעילותה או נכסיה; טוענים כי "כל הפעלה של החברה במצב הנוכחי צפויה להיות גרעונית", וכי בעלי המניות טענו בפניהם שאין להם יכולת לממן הפעלה, "ולו זמנית", של הרשת

26.07.2021, 20:50 | ליטל דוברוביצקי

נאמני רשת סטודיו C שנקלעה לקשיים פנו היום (ב') לבית המשפט המחוזי בירושלים בבקשה לפעול לביצוע של הליך מהיר לקבלת הצעות למכירת הרשת, פעילותה או נכסיה. 

הנאמנים, עו"ד איל אייכל ממשרד יגאל ארנון בירושלים ורו"ח דרור אברהם אטיאס ממשרד רואי חשבון ברזלי ושות', ציינו במסגרת בקשתם כי "מהתמונה הראשונית נראה כי בקופת החברה סכומים זעומים, אם קיימים בכלל. עוד נראה, כי כל הפעלה של החברה במצב הנוכחי צפויה להיות גרעונית".

קראו עוד בכלכליסט:

הנאמנים פנו למספר גורמים במטרה לנסות לאתר אחד שיסכים לממן את ההפעלה הזמנית, אולם עד עתה לא התקבלה תשובה חיובית מאף אחד מגורמים אלו: "בעלי המניות מסרו לנאמנים כי אין ביכולתם לממן הפעלה, ולו זמנית". הנאמנים מציינים כי לפיכך, במקביל להמשך הניסיונות לאתר משקיע למימון הפעלה זמנית, יש לקדם ולבחון הליכים מהירים למכירת החברה. עוד ציינו הנאמנים כי הם פועלים בניסיון לאתר פתרון זמני ללקוחות החברה לתקופת הביניים.

סטודיו C, צילום: עמית שעל סטודיו C | צילום: עמית שעל סטודיו C, צילום: עמית שעל


נאמן הרשת עו"ד אייל אייכל, יורם רשף נאמן הרשת עו"ד אייל אייכל | יורם רשף נאמן הרשת עו"ד אייל אייכל, יורם רשף

בית המשפט המחוזי בירושלים הוציא אתמול צו לפתיחת הליכים לרשת סטודיו C. הרשת מעסיקה 237 עובדים, שחלקם מיוצגים על ידי עו"ד אופיר רונן, שרון סעדיה-מילגרום  ויקיר אלב. השופט אביגדור דורות הסמיך את הנאמנים למצוא משקיע שיזרים כספים לשם המשך הפעלתה הזמנית של החברה, לבחון את הטענות שהועלו נגד הרשת ולבחון את בקשת הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, להורות על השבת כספי מנויים בעסקאות שבוטלו תוך 14 יום.

כמו כן הורה השופט להעביר את הכספים שנשמרו עד כה בכספת הרשת, שגויסו לאחרונה במבצע שיווק של מנוי שנתי בהנחה, לנאמנים, שיפתחו חשבון בנק לצורך שמירתם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות