אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרמה באולימפיאדה: סימון ביילס פרשה במפתיע מהתחרות טוויטר

טוקיו 2020

דרמה באולימפיאדה: סימון ביילס פרשה במפתיע מהתחרות

מתעמלת הקרקע שנחשבת לטובה בעולם סיימה את התחרות הקבוצתית אחרי קפיצה אחת. נכון לעכשיו, לא ברור מדוע פרשה ביילס

27.07.2021, 14:45 | כלכליסט

דרמה באוליפיאדה - המתעמלת שנחשבת לטובה בעולם, סימון ביילס, פרשה במפתיע מהתחרויות. מתעמלת הקרקע סיימה את התחרות הקבוצתית אחרי קפיצה אחת. נכון לעכשיו, לא ברור בדיוק מדוע פרשה ביילס והאם תמשיך להתחרות במשחקים האולימפיים. 

 מאיגוד ההתעמלות האמריקאי נמסר כי "ביילס פרשה מהגמר הקבוצתי כתוצאה מעניין רפואי. היא תיבדק באופן יומי כדי לקבוע את הכשירות שלה להמשך התחרויות".

ביילס לא הייתה במיטבה בפתיחת תחרויות ההתעמלות באולימפיאדת טוקיו. אחרי שזכתה בארבע מדליות זהב ועוד אחת מארד בריו 2016, המתעמלת האמריקאית האגדית לא הייתה מושלמת כפי שהתרגלנו לראות אותה תמיד. ועדיין, ביילס הצליחה, ממש ברגע האחרון, להעפיל לגמרים בכל ארבעת המכשירים.

ביילס בת ה-24, שמחזיקה גם בלא פחות מ-25 מדליות מאליפויות העולם (הכי הרבה בהיסטוריה), רוצה לסיים את הקריירה הנהדרת שלה בצורה המתוקה ביותר. אחרי שהיא ביצעה תרגיל מסובך שכלל שתי סלטות וצוקהרה, היא נחתה לא טוב ומצאה את עצמה מחוץ למשטח, דבר שפגע בצורה משמעותית בציון שלה. היא קיבלה רק 14.133 נקודות, מה שלא מנע ממנה עלייה לגמר מהמקום השני הכללי. סימון ביילס, היום, טוויטר סימון ביילס, היום | טוויטר סימון ביילס, היום, טוויטר


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות