אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היוניקורן Tipalti שוכר בניין שלם בת"א ב־50 מיליון שקל הדמיה: סטודיו 84

בלעדי

היוניקורן Tipalti שוכר בניין שלם בת"א ב־50 מיליון שקל

חברת הפינטק תשכור 7,000 מ"ר בקומפלקס גולף בנאות אפקה כדי לתת מענה לצמיחתה המואצת

28.07.2021, 07:21 | מאיר אורבך

יוניקורן הפינטק Tipalti (טיפלתי) שוכר בניין משרדים שלם בקומפלקס גולף הנבנה בימים אלה בשכונת נאות אפקה בתל אביב. מדובר בהסכם שחתמה החברה עם אקרו נדל"ן, בהיקף של 50 מיליון שקל - כך נודע ל"כלכליסט". הבניין החדש ייתן מענה לצמיחה המואצת שחווה החברה ולצורך בהגדלה משמעותית של היקף העובדים בישראל. 


קראו עוד בכלכליסט:

העסקה נחתמה לתקופה של חמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות, בהיקף כספי מוערך של כ־10 מיליון שקל בשנה. המשרדים החדשים ישתרעו על שטח כולל של 7,000 מ"ר, המחולקים בין שש קומות, בנוסף לקומת גג שתשמש לאירועי חברה. Tipalti מצטרפת בכך לשורה של חברות הייטק ישראליות ששכרו לאחרונה בניינים שלמים או מתכננות לעשות כן. כך, ריסקיפייד שכרה את בית אירופה וסימילרווב במגעים לשכירת בית פלאפון בגבעתיים. הדמיה של קומפלקס גולף , הדמיה: סטודיו 84 הדמיה של קומפלקס גולף | הדמיה: סטודיו 84 הדמיה של קומפלקס גולף , הדמיה: סטודיו 84


קומפלקס גולף משלב בין מגורים, בילוי, מסחר, עבודה, טבע עירוני וקהילתיות. Tipalti צפויה להיכנס למשרדים החדשים ברבעון השני של 2022, ואילו שאר הפרויקט צפוי להתאכלס בעוד כשנה וחצי. החברה תעבור למשכנה החדש ממשרדים שהיא שוכרת בימים אלה בקיבוץ גליל ים בשטח של 1,100 מ"ר. 

חברת Tipalti, המאפשרת לחברות לבצע העברות תשלומים גלובליים ומקומיים באופן אוטומטי, הוקמה ב־2010 בידי חן עמית ואורן זאב. החברה גייסה כ־280 מיליון דולר מאז הקמתה ובמסגרת סבב הגיוס האחרון הגיעה להערכת שווי של יותר מ־2 מיליארד דולר. לדברי עמית, המשמש גם כמנכ"ל החברה, "המשרדים החדשים יאפשרו לנו להמשיך לצמוח בישראל בקצב מהיר. השנה נכפיל את צוות הפיתוח וניהול המוצר בארץ, ואנחנו מתכננים לשמור על קצב צמיחה דומה בשנים הקרובות. Tipalti מעסיקה 600 עובדים כיום, מתוכם 210 עובדים מועסקים בישראל. עד המעבר בתחילת השנה הבאה אנחנו מעריכים שמספר העובדים יגיע ל־400, והנכס ישמש להמשך הרחבת כמות העובדים בעוד 250 עובדים עד סוף השנה הבאה". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות