אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל דורשת מכל עובדיה שמגיעים למשרד להתחסן AP

גוגל דורשת מכל עובדיה שמגיעים למשרד להתחסן

ענקית החיפוש מצטרפת לשורה של חברות שיצאו בחודשים האחרונים עם דרישות דומות לעובדיהן. גוגל, החוששת מההתפשטות המהירה של וריאנט דלתא בארצות הברית, הודיעה כי היא דוחה את חזרת העובדים שלה למשרדים עד אמצע אוקטובר

28.07.2021, 20:41 | חדשות חוץ

גוגל תדרוש מכל עובדיה המגיעים לקמפוסים להיות מחוסנים. מנכ"ל אלפבית סונדר פיצ'אי העביר היום הודעה לעובדים, לפיה החברה תחל לדרוש מכל עובדיה בקמפוסים בארצות הברית, שעדיין לא חוסנו, לדאוג ולהתחסן בשבועות הקרובים. פיצ'אי ציין כי בכוונת גוגל להרחיב את ההנחיה בחודשים הבאים גם למרכזי החברה במדינות אחרות.  

קראו עוד בכלכליסט:

בכך מצטרפת גוגל לשורה של חברות שיצאו בחודשים האחרונים עם דרישות דומות. רוב החברות הללו הן מדרג בינוני, עם החריג של הבנקים הגדולים.  

סונדר פיצ סונדר פיצ'אי, מנכ"ל אלפבית | צילום: בלומברג סונדר פיצ

מורגן סנטלי הודיע לעובדיו ב-23 יוני כי החל מ-12 ביולי כל העובדים המגיעים למטה הבנק בניו יורק מחויבים להיות מחוסנים. מעבר לכך, בשורה של בנקים, כולל מורגן סטנלי, גולדמן זאקס, וולס פארגו ואחרים, דרשו מהעובדים לדווח אם הם מחוסנים כדי לנהל את כוח העבודה שלהם בהתאם לנתונים שיתקבלו. 

מבחינתה של גוגל, ההחלטה היא צעד מנע וזהירות אל מול נתוני ההתפשטות המהירה של וריאנט דלתא בארצות הברית, הידוע כבעל שיעור הדבקה גבוה מאוד. 

ענקית החיפוש, שבבעלות אלפבית, הודיעה בנוסף, ומאותה סיבה, כי היא דוחה את חזרת העובדים שלה למשרדים עד אמצע אוקטובר. 

לפי התוכנית המקורית, שעליה הכריזה גוגל בדצמבר 2020, רוב העובדים שלה היו אמורים לחזור למשרדים עד סוף ספטמבר – וגם אז היה מדובר בדחייה מהמועד המקורי שעליו בנתה גוגל, יולי 2020. בהודעה מדצמבר הדגישה גוגל כי תאפשר לעובדים לעבוד באופן משולב במשרדים ובבית. שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות