אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה יקרה לנאסד"ק אחרי הפסקת הסיוע של הפד נאסד"ק

מנועי הכסף

מה יקרה לנאסד"ק אחרי הפסקת הסיוע של הפד

פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט פרק 162: האם יהיה עוד מקום לעליות בשווקים לאור החלטת הפד, מהן נקודות התורפה בדוחות של חברות הטכנולוגיה, מדוע סין מקשה על החברות המקומיות - וגם על הפגיעה בפנסיה של כולם בעקבות החלטת האוצר

31.07.2021, 10:30 | שי סלינס

מצב הכלכלה משתפר והסיוע לשווקים יסתיים בתקופה הקרובה. זו השורה התחתונה ממסיבת העיתונאים של הבנק המרכזי של ארה"ב אתמול (ד') לאחר החלטת הריבית - שנותרה כצפוי ללא שינוי ברמה של 0%-0.25% - בה היא נמצאת מאז מרץ 2020.

יו"ר הפד, ג'יי פאוול, שידר במהלך מסיבת העיתונאים אופטימיות - כמעט בכל תחום עליו דיבר - מהאינפלציה, דרך שוק העבודה ועד לצמיחה הצפויה של הכלכלה הגדולה בעולם. בשל כך, הסביר פאוול כי בבנק המרכזי מתקרבים צעד נוסף לעבר צמצום הרכישות החודשיות של האג"ח העומדות על סכום של 120 מיליארד דולר. "בבנק כבר התנהלו שיחות בנוגע לשינויים עתידיים בתוכנית רכישות האג"ח", אמר היו"ר.

החלטה זו של הבנק המרכזי של ארה"ב מגיעה בשבוע עמוס בדוחות כספיים. כמעט כל ענקיות הטכנולוגיה פרסמו את התוצאות הרבעוניות שלהם ועקפו את התחזיות המוקדמות. מיקרוסופט דיווחה על ההכנסה הרבעוניות הגבוהה שלה אי פעם, גוגל רשמה את הזינוק החד ביותר במכירות הרבעוניות ביותר מ-14 שנה ואפל שברה את השיא של עצמה במכירות האייפונים.

בפרק ה-162 של פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט עם הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות אורי גרינפלד דיברנו על האם יש עוד מקום לעליות בשווקים לאור החלטת הפד, מהם נקודות התורפה בדוחות של חברות הטכנולוגיה הגדולות, מדוע סין מקשה על החברות הסיניות וגם על הפגיעה בפנסיה של כולם בעקבות החלטת האוצר.

מה יקרה לנאסד"ק אחרי הפסקת הסיוע של הפד
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןמה יקרה לנאסד"ק אחרי הפסקת הסיוע של הפד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות