אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: מיקרוסופט במו"מ להשקעה ברשת המלונות ההודית Oyo גטי

דיווח: מיקרוסופט במו"מ להשקעה ברשת המלונות ההודית Oyo

היקף העסקה אינו ידוע, אך שווי רשת מלונות הלואו קוסט, שמתכננת הנפקה, מוערך ב-9 מיליארד דולר

30.07.2021, 11:10 | חדשות חוץ


מיקרוסופט נמצאת בשיחות מתקדמות להשקעה ברשת מלונות הלואו קוסט ההודית אויו (Oyo), כך אמר מקור המקורב לשיחות. היקף העסקה אינו ידוע, אך שווי חברת המלונות, המגובה על ידי סופטבנק, מוערך ב-9 מיליארד דולר. הדברים דווחו לראשונה באתר טק-קראנץ', שבו נכתב שהעסקה המוצעת כוללת מעבר של אויו לשימוש בשירותי הענן של מיקרוסופט. 


קראו עוד בכלכליסט:

אויו גייסה 660 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים גלובליים החודש, ומתכוונת להשתמש בכסף לתשלום חובות ולהשקעות עסקיות. מנהלים בכירים בחברה אמרו שהיא עובדת על הנפקה, בדומה לחברות הודיות גדולות נוספות שנמצאות בתהליכי כניסה לשוק הציבורי, ובהן חברת משלוחי המזון Zomato, אשר הונפקה בהצלחה רבה בשבוע שעבר. 

אויו התרחבה אל מחוץ להודו לשווקים כמו ארצות הברית, אירופה ודרום מזרח אסיה. עם זאת, דרכי הפעולה השנויות במחלוקת שלה מטילות ספק בנוגע ליציבותה, כך על פי דיווחים מהשנה שעברה. מגפת הקורונה החמירה את המצב ואילצה את רשת המלונות לפטר עובדים כדי לחתוך בעלויות. אך עם העלייה בשיעור המתחסנים והיציאה מהסגרים, הביקוש לחדרי מלון מתאושש. בחודש שעבר אמר מנכ"ל אויו, ריתש אגרוול, שמספר ההזמנות לחדרים באירופה יותר מהכפיל את עצמו. 


מלון של OYO בטוקיו, גטי מלון של OYO בטוקיו | גטי מלון של OYO בטוקיו, גטי


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות