אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר שש שעות: סלקום הודיעה על תיקון התקלה בשירותי הטלוויזיה צילום: אלכס קולומויסקי

לאחר שש שעות: סלקום הודיעה על תיקון התקלה בשירותי הטלוויזיה

היום חוו רבים מבין 250 אלף הלקוחות שיבושים בשידורי חברת התקשורת בעקבות נפילת חשמל. סלקום מסרה כי "בזמן הקרוב יחזור השירות לכל הלקוחות. החברה מתנצלת", אך לא עדכנה אם בכוונתה להציע פיצוי

01.08.2021, 22:08 | רועי ברגמן

לקוחות הטלוויזיה של סלקום חוו היום (א') במשך כשש שעות שיבושים בשידורי חברת התקשורת, עד לתיקונה בשעות הערב.


קראו עוד בכלכליסט:


בסלקום לא ידעו להעריך כמה לקוחות סבלו מהתקלה בסלקום TV, כאשר מי שנמצא בתוך המערכת מספר שעות לא נפגע ממנה, אך מי שלא - לא היה יכול להתחבר לשירותים, וגם ניסיון לעבור ערוצים "תקע" את השירות. לאחר מכן הודיעה סלקום כי התקלה תוקנה והשירות החל לחזור ללקוחות: "בזמן הקרוב יחזור השירות לכל הלקוחות. החברה מתנצלת בפני הלקוחות על התקלה שחוו". החברה לא עדכנה אם בכוונתה להציע פיצוי.

מקור התקלה בנפילת חשמל שפגעה בשרתי הטלוויזיה של סלקום. לפי מקורות בחברה, החום הכבד ששרר היום הביא לפגיעה חמורה יותר בעקבות השבתת המזגנים, שנגרמה גם היא מהפסקת החשמל. בסלקום עירבו בתקלה את כל הגורמים הטכניים בתוך החברה וכן ספקים בארץ ובחו"ל.

התקלה בסלקום התרחשה ביום שבו היה עניין רב בצפייה במשחקים האולימפיים בטוקיו, בבוקר עם זכייתו של ארטיום דולגופיאט במדליית הזהב בהתעמלות קרקע, ואחרי הצהריים עם מה שנחשב לשיא של אירועי האתלטיקה הקלה, מירוץ הגמר ל-100 מטר גברים. בחברה לא ידעו לתת צפי לתיקון התקלה. 

לסלקום היו נכון לסוף הרבעון הראשון כ-250 אלף לקוחות בשירותי הטלוויזיה, והיא נחשבת לשלישית בגודלה בישראל, אחרי HOT ו-yes. החברה השיקה קמפיין גדול סביב שידורי האולימפיאדה עם ממשק שמאפשרת אינטראקטיביות של הצופים במהלך המשחקים בטלוויזיות ובממירים מבוססי אנדרואיד.  


משמאל: לאמונט ג משמאל: לאמונט ג'ייקובס מנצח במירוץ ל-100 מטר | צילום: AP משמאל: לאמונט ג


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות