אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיי הריטג' רוכשת 90% מחברת Filae הצרפתית ב-31 מיליון יורו צילום: אוראל כהן

מיי הריטג' רוכשת 90% מחברת Filae הצרפתית ב-31 מיליון יורו

מדובר בחברה המובילה בתחום שירותי ההיסטוריה המשפחתית בצרפת; מיי הריטג', שנמכרה השנה לקרן הפרייבט אקוויטי פרנסיסקו פרטנרס, תרכוש 90.91% ממניות החברה ו-89.11% מזכויות ההצבעה בחברה. המייסד והמנכ"ל, גלעד יפת: "נשמור על עצמאותה של החברה ושל הצוות הקיים - ונחזק אותו"

02.08.2021, 16:12 | מאיר אורבך

חברת MyHeritae הישראלית רכשה את Filae הצרפתית, המובילה בתחום שירותי היסטוריה משפחתית בצרפת. מיי הריטג', שנמכרה השנה לקרן הפרייבט אקוויטי פרנסיסקו פרטנרס, תרכוש 90.91% ממניות החברה ו-89.11% מזכויות ההצבעה בחברה. שווי העסקה הוא 31 מיליון יורו. מדובר ברכישה ה-12 במספר שמבצעת MyHeritage. הרכישה הנוכחית צפויה למנף את המומחיות של Filae ברשומות היסטוריות בצרפת, יחד עם הטכנולוגיות החדשניות שמפתחת ומציעה החברה הישראלית.

קראו עוד בכלכליסט:

Filae נוסדה ב-1994, ונקראה בעבר בשמות NotreFamille.com ו- Genealogie.com. שם החברה שונה ל- Filae.com בשנת 2016. MyHeritage הוקמה בשנת 2003, ומתמחה בתחום של איתור השורשים המשפחתיים. הפלטפורמה שמפעילה משמשת כיום 90 מיליון משתמשים בעולם וזמינה ב-42 שפות. מיליוני המשתמשים בפלטפורמה יצרו כבר למעלה מ-80 מיליון עצי משפחה.

לאחר השלמת הרכישה, האוספים והרשומות ההיסטוריות הבלעדיים ב-Filae יהיו זמינים למשתמשי MyHeritage, ויעניקו הזדמנויות חדשות לגילויים גנאלוגיים לאנשים ברחבי העולם עם שורשים צרפתיים. המשאבים והטכנולוגיות של MyHeritage יאפשרו ל-Filae להאיץ את הדיגיטציה של אוספי רשומות היסטוריות נוספות, שיהפכו לנגישות למשתמשים בשתי הפלטפורמות. Filae תישאר חברה צרפתית שבסיסה בפריז ותמשיך לפעול באופן עצמאי. מייסד החברה, טוסאנט רוזה, ימשיך לנהל את החברה ופעילותה תימשך כרגיל.

גלעד יפת, צילום: אוראל כהן גלעד יפת | צילום: אוראל כהן גלעד יפת, צילום: אוראל כהן

"כפי שעשינו כשרכשנו את Geni.com לפני שמונה שנים, התוכנית שלנו היא לשמור על עצמאותה של החברה ושל הצוות הקיים ולחזק אותו", אמר גלעד יפת, מייסד ומנכ"ל MyHeritage. "לגנאולוגים הצרפתים יש הרבה מה להרוויח משילוב זה, המחבר בין משאבי MyHeritage, טכנולוגיות ההתאמה בין מידע החזקות שלה, והארכיונים ההיסטוריים הנרחבים של Filae והמומחיות שלה בגנאלוגיה צרפתית. רכישת Filae היא צעד משמעותי עבור MyHeritage, שנבנה על בסיס מערכת יחסים ארוכה של אמון וכבוד הדדי".

"חיפשנו להאיץ את הצמיחה שלנו וזיהינו את ההזדמנות המדהימה שעומדת לפנינו", אמר טוסאנט רוזה, מייסד ומנכ"ל חברת Filae. "ל-MyHeritage ניסיון חסר תקדים, מומחיות טכנולוגית ומוניטין מצוין, ואנו בטוחים כי על ידי שילוב נקודות החוזק שלנו, Filae תחווה צמיחה חזקה שתעשיר את משאבי ההיסטוריה המשפחתית לכל אדם ממוצא צרפתי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות