אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי הגירושים: מלינדה גייטס שווה 76 מיליארד דולר בלומברג

אחרי הגירושים: מלינדה גייטס שווה 76 מיליארד דולר

אתמול אישר שופט את הסכם הגירושים של ביל ומלינדה גייטס, זאת אחרי שבמאי הודיעו על סיום נישואיהם. לפי המסמכים שהוגשו לבית המשפט, אף אחד מהם לא ישלם מזונות

03.08.2021, 13:59 | חדשות חוץ


ביל גייטס ומלינדה פרנץ גייטס גרושים באופן רשמי, זאת לאחר שאתמול (ב') אישר שופט את הסכם הגירושים ביניהם,  כך  דיווחו באתר CNN. 

הפאוור קאפל לשעבר, שהכירו במיקרסופט ב-1987 והתחתנו שבע שנים לאחר מכן, הודיעו במאי האחרון על סיום הנישואים לאחר 27 שנים, בטענה ש"איננו מאמינים יותר שאנחנו יכולים לגדול ביחד כזוג בשלב הבא של חיינו". 

קראו עוד בכלכליסט:

להסדר הגירושים מלווה חוזה נפרד, שנותר חסוי. לפי המסמכים שהוגשו לבית המשפט, אף אחד מהם לא ישלם מזונות. מעבר לכך לא פורסמו פרטים פיננסיים. עם זאת, לפי המסמכים, מלינדה אינה מתכוונת לשנות את שמה והיא תישאר מלינדה פרנץ' גייטס. 

ביל ומלינדה גייטס בימים מאושרים יותר, צילום: גטי ביל ומלינדה גייטס בימים מאושרים יותר | צילום: גטי ביל ומלינדה גייטס בימים מאושרים יותר, צילום: גטי

נכון ליום שני הונו האישי של גייטס עמד על 152 מיליארד דולר, כך לפי מדד המיליארדרים של בלומברג. פירוש הדבר כי ייתכן שהוא ומליסה יהיו שווים כל אחד 76 מיליארד דולר לאחר הגירושים. ביל ומלינדה מחזיקים גם בלא מעט נדל"ן ובבעלותם מספר בתים, כולל אחוזה בגודל 6,000 מ"ר במדינת וושינגטון ואי לחופי בליז.

בעת ההודעה הראשונית על הגירושים טענו בני הזוג לשעבר כי בכוונתם להמשיך ולנהל את קרן הצדקה שלהם ביחד. אולם בחודש שעבר נמסר מטעם הקרן כי תהיה תקופת מבחן של שנתיים שלאחריה יראו אם הם יכולים להמשיך ולעבוד יחד בצורה אפקטיבית. אם יוחלט לאחר התקופה שהם לא יכולים לעבוד ביחד, תתפטר מליסה מתפקידה ביו"ר משותפת של הקרן ותקבל הון נוסף כדי להמשיך בעבודות הצדקה. 

מאז ההודעה על הגירושים נחשפו סיפורים רבים על התנהלותו של גייטס בימיו במיקרוסופט. לפי הדיווחים, הוא התפטר ב-2020 מהדירקטוריון של החברה לאחר שפירמת עורכי דין נשכרה לחקור מערכת יחסים רומנטית שככל הנראה ניהל עם עובדת אחרת בחברה שני עשורים קודם לכן. נציגיו של גייטס אשרו את קיום מערכת היחסים אך טענו שאינה קשורה לעזיבתו את הדירקטוריון. עוד דווח כי מלינדה הביעה את הסתייגותה מקשריו של גייטס עם המיליארדר ועבריין המין ג'פרי אפשטיין. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות