אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאומי פרטנרס נכנסת להשקעה ביצרנית תחליפי הבשר והגבינות מגן שמואל צילום: נמרוד גליקמן

לאומי פרטנרס נכנסת להשקעה ביצרנית תחליפי הבשר והגבינות מגן שמואל

זרוע ההשקעות של בנק לאומי תזרים עד 55 מיליון שקל ל-Vgarden, שיושקעו בפיתוח המוצרים והפעילות הבינלאומית; החברה מגן שמואל כיוונה להנפקה לפי שווי של 200 מיליון שקל אך העדיפה לבסוף את ההשקעה של הבנק

04.08.2021, 08:49 | גולן חזני

לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של בנק לאומי, תשקיע עד 55 מיליון שקל בחברת Vgarden, יצרנית תחליפי גבינות ובשר טבעוניים שבבעלות קיבוץ גן שמואל וחברת הדר פוד טכנולוג'י. ההשקעה שתהיה בכסף לתוך החברה תשמש לפיתוח המוצרים של גן שמואל והפעילות הבינלאומית של וי גרדן. 


קראו עוד בכלכליסט:


וי גרדן מייצרת מוצרים אלטרנטיביים וטבעוניים ממרחים, חמאה, מוצרי מאפה ותחליפי בשר על בסיס חלבון אפונה, ללא חומרים משמרים וללא אלרגנים גלוטן או לקטוז. מוצרי החברה נמכרים תחת המותג "משומשו", הן ללקוחות פרטיים דרך רשתות השיווק והן ללקוחות מוסדיים.

החברה הוקמה על ידי קיבוץ גן שמואל, בועז ועומר אליאב - החברה כיוונה להנפקה בבורסה בת"א לפי שווי 200 מיליון שקל אך העדיפה לבסוף את ההשקעה של לאומי. 

החברה החלה לשווק את מוצריה באירופה, צפון אמריקה, אסיה, רוסיה ואוסטרליה. היא מקימה מפעל לייצור גבינות טבעוניות באוסטרליה בשותפות עם חברת ההפצה הגדולה ביותר ביבשת לשוק הטבעוני. 


אבי אורטל מנכ"ל לאומי פרטנרס, צילום: אורן דאי אבי אורטל מנכ"ל לאומי פרטנרס | צילום: אורן דאי אבי אורטל מנכ"ל לאומי פרטנרס, צילום: אורן דאי


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות