אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כך מעודדת חברת החשמל את עובדיה לעבור לרכב צמוד חשמלי צילום: Blink

בלעדי

כך מעודדת חברת החשמל את עובדיה לעבור לרכב צמוד חשמלי

לפי התוכנית שהציגה הנהלה החברה, שבה כ-1,200 רכבי ליסינג, היא תשדרג את רמת הרכב שיקבלו עובדים שיבחרו לעבור לחשמלי ותתקין עבורם עמדת טעינה ביתית

08.08.2021, 09:21 | תומר הדר


חברת החשמל תשדרג את רמת הרכב שיקבלו עובדים שיבחרו לעבור לרכב חשמלי, תתקין עמדת טעינה ביתית וגם תשתף פעולה עם חברות טעינה ציבוריות, כך עולה מתוכנית לעידוד עובדי חברת חשמל למעבר לרכב חשמלי.

קראו עוד בכלכליסט:

התוכנית, שהוצגה לאחרונה לעובדי החברה שחזיקים ברכב צמוד במסגרת תפקידם. בסך הכל כיום יש בחברת חשמל כ-1,200 רכבי ליסינג שמחציתם הם רכבים היברידיים ורכבי פלאג אין הייבריד. 

 עמדת הטענה רכב חשמלי , צילום: Blink עמדת הטענה רכב חשמלי | צילום: Blink  עמדת הטענה רכב חשמלי , צילום: Blink

כאמור, עובד שיבחר ברכב חשמלי יוכל להשתדרג בדרגת הרכב, למשל מי שזכאי לקבל מכונית משפחתית קטנה עם מנוע בנזין יוכל לבחור במשפחתית יותר מאובזרת או ברכב כביש שטח אם יבחר לעבור לחשמל. בנוסף, חברת החשמל גם תפרוס 100 עמדות טעינה שלה ברחבי הארץ (בעיקר לעובדים שיש להם חניה פרטית) וגם תתקשר עם ספקי טעינה קיימים כדי להבטיח לעובדים יכולת טעינה בכל רחבי הארץ. 

לצד אלה תאפשר חברת חשמל לעובדים לבחור ברכב שיתופי חשמלי. בחברה הירים כי לא מדובר בתוספת למכסת החשמל המוגבלת לה זכאים עובדים ותיקים, (הטבה שכבר לא קיימת מאז 2018), אלא הטענה במקום מימון דלק על חשבון החברה. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות