אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש אפליקציות לשופיפיי, ויש את טוויק: האפליקציה שמגדילה מכירות בחנות באופן אוטומטי freepik

יש אפליקציות לשופיפיי, ויש את טוויק: האפליקציה שמגדילה מכירות בחנות באופן אוטומטי

פרסונליזציה לכו-לם: הכירו את האפליקציה שמציגה לכל גולש בחנות מוצרים מותאמים אישית, לצורך הגדלת המכירות באופן אוטומטי

09.08.2021, 13:11 | בשיתוף טוויק

מה שנראה לנו היום כדבר מובן מאליו, החל לפני 2,500 שנה באתונה העתיקה: הדמוקרטיה, או בפירושה המילה "שלטון העם", הגיחה לאוויר העולם ואפשרה לאזרחים להשפיע על ההחלטות המתקבלות בעיר באמצעות השתתפות בהצבעות האספה הכללית. 

אלפי שנים אחרי, האינטרנט נתן את האות למהפכת הדמוקרטיזציה של המידע: היכולת להיחשף כמעט לכל מידע אפשרי, בכל תחום שהוא, בקליק אחד פשוט. בשנים האחרונות הגיעה קפיצת המדרגה האחרונה, שעושה שימוש חכם במידע כדי לייצר חוויית קנייה מותאמת אישית. קפיצת המדרגה התרחשה בעקבות השקת פתרון הפרסונליזציה של טוויק, שמאפשר לכל עסק וכל ארגון להציג לגולשים תכנים מותאמים אישית, לצורך הגדלת המכירות. 

עד אז, רק ארגונים גדולים ועתירי תקציב יכלו ליהנות מפתרונות פרסונליזציה שמגדילים את מעורבות המבקרים, ההמרות, והמכירות באתר. לא רק שפתרונות אלו היו יקרים, הם גם היו מורכבים והצריכו העסקת עובדים שינתחו את הנתונים, יקבלו החלטות ויבצעו באופן שוטף שינויים לצורך העלאת יחס ההמרה.  

freepik freepik freepik

המפץ הגדול של עולם הפרסונליזציה – 

וההשפעה על עסקים קטנים

כדי לאפשר לכל עסק להצטרף למהפכת הפרסונליזציה, פיתחה חברת ההיטק טוויק שירות שמציג לכל גולש תכנים המותאמים למאפייניו הייחודיים לצורך הגדלת המכירות באתר. שירות הפרסונליזציה של טוויק מבוסס על רכיבי בינה מלאכותית ואינטיליגנציה עסקית: בעזרת ניתוח עשרות פרמטרים שונים, מוצגים לגולש התכנים והפריטים הרלוונטיים ביותר עבורו, בצורה שמגדילה באופן דרמטי מכירות בקרב עסקים קטנים ותאגידים גדולים ברחבי העולם.   

לאור התאוצה שצבר הפתרון של טוויק, החליטה החברה לפשט עוד יותר את תהליכי הפרסונליזציה ולעשות צעד משמעותי, שיאפשר לכל חנות ווירטואלית להגדיל את המכירות בקלות: בשנת 2020 הושקה אפליקציית טוויק לשופיפיי – אפליקציה המייצרת הגדלה אוטומטית של המכירות, באחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר להקמה וניהול חנויות ווירטואליות. 

טוויק הפכה למנוע הפרסונליזציה הראשון שנגיש לבעלי החנויות בשופיפיי. כך היא הוציאה לדרך את מהפכת הדמוקרטיזציה של הפרסונליזציה, מהפכה שמאפשרת לכל חנות ווירטואלית להגדיל את המכירות, באמצעות יצירת חווית קנייה המותאמת אישית למאפייניו של כל גולש וגולש. הכל באופן אוטומטי לחלוטין.

המכירות מדברות בעד עצמן

תוך זמן קצר מרגע עלייתה לאוויר, אפליקציית טוויק לשופיפיי צברה פופולריות עצומה והפכה לאחת האפליקציות המבוקשות ביותר בחנות האפליקציות של שופיפיי. האפליקציה גם נבחרה לאחת מארבע האפליקציות הנבחרות מכל האפליקציות לשופיפיי ע"י צוות האתר. מאז עלייתה לאוויר, האפליקציה ממשיכה לשנות את פניה, לשדרג את חווית השימוש ולהוסיף פיצ'רים ואפליקציות שיגדילו בצורה חדה יותר את עקומת המכירות. אז אם כבר מחפשים אפליקציות לשופיפיי, כדאי לחפש את ה- אפליקציה שתגדיל את המכירות בחנות. 

הגדלת המכירות בשופיפיי: איך זה עובד?

כל שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה של טוויק לשופיפיי, להתקין אותה ב 2 קליקים ו... זה הכל! מערכת הפרסונליזציה של טוויק תעשה את כל השאר. היא תנתח את מאפייני הגולש, תציג לו תכנים מותאמים אישית ותגדיל את יחס ההמרה. לכם יישאר רק לראות את המכירות גדלות – בלי להזין שורת קוד אחת, בלי להעסיק אנליסטים ובלי להסתבך. כמובן שאפשר לצפות בנתונים, להפיק דוחות ולהסיק מסקנות שיוכלו להגדיל עוד יותר את שיעורי המכירות והרווחיות. מכל היתרונות של אפליקציית טוויק לשופיפיי אפשר ליהנות במחירים שמתחילים בדולרים בודדים לחודש. ניתן להוריד את האפליקציה לתקופת ניסיון, שתמחיש בשטח את יכולות האפליקציה להגדיל את המכירות בחנות. 

ובשורה התחתונה: מהיום תוכלו להתמקד במה שאתם הכי טובים, ולתת לאפליקציית טוויק לדאוג למכירות בחנות הווירטואלית. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות