אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוליפ גייסה 100 מיליון דולר מפיטנגו ואינסייט צילום: Tulip

טוליפ גייסה 100 מיליון דולר מפיטנגו ואינסייט

את הסבב הובילו במשותף הקרנות פיטנגו צמיחה ואינסייט פרטנרס; לטוליפ, שנוסדה על ידי הישראלים נתן לינדר ורוני קובט ב-2014, אין פעילות בארץ. החברה פיתחה פלטפורמה שמנגישה למהנדסים הנמצאים ב"עבודות חזית", כמו למשל מעבדות או מרכזים לוגיסטיים מורכבים, מגוון רחב של יכולות דיגיטליות המאפשרת להם לבנות בעצמם אפליקציות

10.08.2021, 15:12 | מאיר אורבך

חברת טוליפ (Tulip Interfaces), שנוסדה על ידי ישראלים, גייסה 100 מיליון דולר בסבב גיוס C. את הסבב הובילו במשותף הקרנות פיטנגו צמיחה (Pitango Growth) ואינסייט פרטנרס (Insight Partners), אליהן הצטרפה  Time Ventures - הקרן האישית של מארק בניוף, מייסד סיילספורס. כל המשקיעים הקודמים - פיטנגו, DMG MORI, NEA ו-Vertex Ventures U.S, השתתפו גם הם בסבב הנוכחי.

קראו עוד בכלכליסט:

את טוליפ ייסדו הישראלים נתן לינדר (מנכ״ל) ורוני קובט ב-2014. טוליפ פיתחה פלטפורמה שמנגישה למהנדסים הנמצאים ב"עבודות החזית", כמו למשל בתעשיות הייצור כללי, פארמה וביוטכנולוגיה, מעבדות, מרכזים לוגיסטיים מורכבים וכדומה, שאינם יודעים לכתוב קוד, מגוון רחב של יכולות דיגיטליות המאפשרת להם לבנות בעצמם אפליקציות. לחברה אין פעילות בישראל.

לדברי נתן לינדר, המייסד והמנכ"ל: "בערך אחד מכל חמישה עובדים גלובליים הם עובדי חזית במפעילי חזית שאינם יושבים מאחורי עמדת מחשוב. סביבות העבודה שלהם מורכבות ביותר וכוללות תאי עבודה, חיישנים, פסי יצור ושולחנות מלאכה, מסוע ומערכות back end, כלומר סביבה פיזית ודיגיטלית דינמית. עובדים אלו זקוקים לפלטפורמה שהיא דינמית לא פחות מסביבת העבודה לתמיכה בכל אותם 'חלקים נעים' של מפעלי ייצור ומעבדות. בדיוק כמו עובדי ידע, עובדי חזית זקוקים לגישה לכלים הנכונים כדי לקבל גישה טובה ומהירה יותר לנתונים הדרושים להם כדי להישאר תחרותיים ולהגן על האופרציות העתידיות שלהם".

נתן לינדר, מנכ"ל ומייסד טוליפ, צילום: Tulip נתן לינדר, מנכ"ל ומייסד טוליפ | צילום: Tulip נתן לינדר, מנכ"ל ומייסד טוליפ, צילום: Tulip

פיטר סובילוף, מנכ"ל Insight Partners, יצטרף לדירקטוריון טוליפ. על השותפות עם החברה הוא אומר כי "פעולות החזית מייצגות הזדמנות בשוק בשווי של 150 מיליארד דולר, וברור לי כי טוליפ היא מובילת הדור הבא בתחום זה. יכולות ה-No-Code והקצה החזקות שלה מגשרות על ההיבטים הדיגיטליים והפיזיים של תעשיות אלה, ומתאימות באופן ייחודי לעבודה בסביבות מסוג זה. אנו מצפים לשתף פעולה עם טוליפ בשלב הבא של צמיחת החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות