אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איירונסורס דיווחה על הכנסות שיא והעלתה את התחזיות לשנה כולה צילום: IronSource

איירונסורס דיווחה על הכנסות שיא והעלתה את התחזיות לשנה כולה

החברה הישראלית סיכמה את הרבעון השני של 2021 עם הכנסות של 135 מיליון דולר - קפיצה של 83% ביחס לרבעון המקביל ומעל צפי השוק

11.08.2021, 15:26 | חדשות חוץ

איירונסורס עקפה את תחזית ההכנסות לרבעון השני של 2021 והעלתה את תחזיותיה לשנה כולה.

החברה הישראלית שפיתחה פלטפורמה לקידום ושיווק אפליקציות, דיווחה על הכנסות שיא של 135 מיליון דולר – קפיצה של 83% ביחס לרבעון המקביל ב-2020. ה-EBITDA המתואם צמח ב-34% ל-46 מיליון דולר, והרווח המתואם עמד על סנט למניה.

יום פתיחת המסחר באיירונסורס בבורסת ניו יורק, צילום מסך: יוטיוב יום פתיחת המסחר באיירונסורס בבורסת ניו יורק | צילום מסך: יוטיוב יום פתיחת המסחר באיירונסורס בבורסת ניו יורק, צילום מסך: יוטיוב

אנליסטים בשוק צפו לחברה הכנסות רבעוניות של 124.5 מיליון דולר ורווח מתואם של 9 סנט למניה.

איירונסורס צופה כעת שתסיים את 2021 בהכנסות שנתיות של 510 עד 520 מיליון דולר - צמיחה של עד 55% ביחס ל-2020. התחזית הקודמת של החברה הייתה להכנסות שנתיות של 480 עד 490 מיליון דולר. 

"השגנו תוצאות חזקות ברבעון השני", אמר תומר בר זאב, מנכ"ל ומייסד משותף באיירונסורס. "הצמיחה שלנו בהכנסות הונעה על ידי מפתחי אפליקציות ומפעילי טלקום שהשתמשו בפלטפורמה של איירונסורס כדי להרחיב את בסיס המשתמשים שלהם, להגדיל את מעורבות המשתמשים ולייצר רווח".

בר זאב הוסיף כי "אנחנו מאד שמחים להתחיל את המסע שלנו כחברה ציבורית עם כאלה תוצאות רבעוניות חזקות, ומאמינים שהם עדות לערך האמיתי שהפלטפורמה שלנו מספקת ללקוחות".

איירונסורס נכנסה לבורסה בניו יורק באמצעות מיזוג עם הספאק של קרן ההשקעות תומא בראבו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות