אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למחוסנים בלבד: IBM פותחת את המשרדים בארה"ב בספטמבר צילום: Investopedia

למחוסנים בלבד: IBM פותחת את המשרדים בארה"ב בספטמבר

חברת הטכנולוגיה לא מחכה ל-2022 ומתכננת לפתוח את משרדיה ב-7 בספטמבר - "רק עבור עובדים מחוסנים שיבחרו לשוב למשרד". אתמול דווח כי פייסבוק דוחה את החזרה למשרדים לינואר 2022, בדומה לגוגל ואמזון

14.08.2021, 11:10 | חדשות חוץ

חברת הטכנולוגיה IBM הודיעה אתמול (ו') כי תאפשר רק לעובדים מחוסנים לגמרי לשוב לעבודה במשרדים, זאת בהתבסס על ההתפשטות המהירה של זן הדלתא. 


קראו עוד בכלכליסט:


בחברה מתכננים לפתוח מחדש את המשדים כבר ב-7 בספטמבר, כך לפי דיווח בסוכנות הידיעות רויטרס. "אנחנו עדיין מתכוונים לפתוח ב-7 בספטמבר את מרבית האתרים שלנו, שנמצאים במקומות שהתנאים הקליניים המקומיים מאפשרים זאת. אולם, הפתיחה מחדש תחול רק על עובדים מחוסנים לגמרי שיבחרו לשוב למשרד", מסרה מנהלת משאבי האנוש ניקל לאמרו במזכר שנשלח לעובדים. 


יבמ IBM, צילום: Investopedia יבמ IBM | צילום: Investopedia יבמ IBM, צילום: Investopedia


העלייה בנדבקים בארה"ב בשל ההתפשטות המהירה של זן הדלתא וההנחיות החדשות שהוציא המרכז לפיקוח על מחלות ומניעתן (CDC), לפיהן גם אנשים מחוסנים נדשים לעטות מסכות במקומות סגורים, גרמו לחברות רבות לשנות את תוכניות החזרה למשרדים שלהם ולאמץ מדיניות בנוגע לכניסת עובדים לא מחוסנים למשרדים. 

כך למשל, מיקרוסופט הודיעה בשבוע שעבר שהיא דוחה את הפתיחה מחדש של המשרדים בכחודש ל-4 באוקטובר. כמו כן, בחברה מתכוונים לדרוש מהעובדים, ספקים ואורחים המגיעים להציג תעודת התחסנות בכניסה לאתרים השונים. בדומה, פייסבוק הכריזה בחמישי כי היא דוחה את החזרה למשרדים בארה"ב ובמספר מדינות נוספות עד ינואר 2022. גם ענקית המדיה החברתית תאפשר רק לעובדים מחוסנים להיכנס. חברות נוספות שאימצו מדיניות חיסונים מסוג זה כוללות את דיסני, יונייטד איירליינס וגוגל. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות