אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונית רפאל זכתה בהתמחרות על סטודיו סי צילום: מקסים סוואן, עמית שעל

פרסום ראשון

רונית רפאל זכתה בהתמחרות על סטודיו סי

תנאי הזכייה: תשלום של 1.055 מיליון שקל, התחייבות להפעלת חמישה סניפים לפחות, התחייבות להעסקת 25% מהעובדים שיהיו פנויים להעסקה ומתן חודש חינם ללקוחות העבר בהתאם להצגת אסמכתא לתשלום עבור מנוי. רונית רפאל: "כבר בימים הקרובים נתחיל לעבוד על תוכנית לשיקום הרשת"

15.08.2021, 15:36 | ליטל דוברוביצקי


רונית רפאל זכתה ברכישת סטודיו סי. השופט אביגדור דורות קבע עתה כי ברכישת פעילות החברה לרבות נכסיה זכתה רונית רפאל מדע היופי בתנאים הבאים: תשלום של 1.055 מיליון שקל  התחייבות להפעלת חמישה סניפים לפחות, התחייבות להעסקת 25% מהעובדים שיהיו פנויים להעסקה  ומתן חודש חינם ללקוחות העבר בהתאם להצגת אסמכתא לתשלום עבור מנוי.

קראו עוד בכלכליסט:


רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C, צילום: מקסים סוואן, עמית שעל רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C | צילום: מקסים סוואן, עמית שעל רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C, צילום: מקסים סוואן, עמית שעל

לבית המשפט המחוזי בירושלים בראשות השופט דורות הוגשו הבוקר כמה הצעות גבוהות מההצעה המקורית של  רונית רפאל שעמדה על כ-300 אלף שקל. בין המציעים החדשים: טוטאל פיטנס,  קבוצת קוניק-שינובר, מקדמים פלוס ועמי כהן השקעות. במהלך ההתמחרות  בבית משפט העלתה רונית רפאל את הצעתה ל-800 אלף שקל ואח"כ לכמיליון שקל. גם חברת עמי כהן השקעות העלתה את הצעתה לכמיליון שקל. 

ההצעה של קבוצת קוניק-שינובר עמדה על כ-750 אלף שקל  והעסקת 20% מהעובדים בתנאי שוק; ההצעה של טוטאל פיטנס עמדה על כ-550 אלף שקל ו-50 אלף שקל לכל סניף החל מהסניף השלישי; ההצעה של מקדמים פלוס עמדה על כ-500 אלף שקל, ושל עמי כהן השקעות - על כ-400 אלף שקל ו-75 אלף שקל לסניף. כאמור עמי כהן העלה את הצעתו לכמיליון שקל.  

עו"ד אופיר רונן, צילום: נדיה פונכץ עו"ד אופיר רונן | צילום: נדיה פונכץ עו"ד אופיר רונן, צילום: נדיה פונכץ

לסטודיו סי 26 סניפים והיא מעסיקה כ-240 עובדים. לאחרונה ביקשה הרשת לפרקה לאור קשיים שחוותה בשל מגיפת הקורונה. בית משפט מינה לרשת שני נאמנים,  עו"ד איל אייכל ורו"ח דרור  אברהם אטיאס, ביקשו בתחילה לאשר המכירה לחברה של רונית רפאל. ואולם עו"ד אופיר רונן, המייצג למעלה מ-160 עובדים התנגד למכירה במחיר של 300 אלף שקל וציין כי פנו אליו מציעים נוספים.

עו"ד איתן רוטשילד , קרדיט: מיכל כהן הצלמים עו"ד איתן רוטשילד | קרדיט: מיכל כהן הצלמים עו"ד איתן רוטשילד , קרדיט: מיכל כהן הצלמים

הנאמנים עדכנו בימים האחרונים את בית משפט כי אכן קיבלו הצעות גבוהות יותר וביקשו לערוך התמחרות בבית המשפט. 

מרונית רפאל נמסר: "כבר בימים הקרובים נתחיל  לעבוד על תוכנית שיקום  ורענון שתחזיר את הרשת לימיה הטובים".

עו"ד אופיר רונן, המייצג עובדים ברשת, תמך במהלך הדיון בהצעתה של רונית רפאל לרכוש את סטודיו סי בשל השיפור המשמעותי שחל בהצעתה. לאחר זכייתה בירך עו"ד רונן את רפאל על זכייתה במכרז בזכות השיפור המשמעותי שחל בהצעתה בנוגע לעובדים: "לאור העובדה שהרשת  נרכשה ללא חובות במסגרת הליכי חדלות פרעון, כאשר העובדים יקבלו את גמר החשבון המגיע להם מהמוסד לביטוח לאומי, יש סיכויים גדולים יותר שהרשת תעלה על דרך חדשה ומוצלחת".

את רונית רפאל מייצגים עוה"ד איתן רוטשילד וערן פייביש ממשרד נתן מאיר ושות'. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות