אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כל מה שאתם חייבים לדעת על שלב שינויי הדיירים

רון שחר על אחד השלבים הקריטיים בפרויקטים של התחדשות עירונית ועל הזכויות שרוב הדיירים לא זוכרים או כלל לא יודעים שמגיעות להם

16.08.2021, 20:59 | בשיתוף מערכת שורת הרווחפרויקטים של התחדשות עירונית כוללים שלבים רבים שעשויים לבלבל מאוד את הדיירים. אחד השלבים הקריטיים של הפרויקט הוא שלב שינויי הדיירים, בו כל ההתנהלות שהייתה נהוגה עד כה משתנה. עד לשלב זה התנהלו כל הדיירים כגוף הומוגני ומרגע זה ואילך – כל דייר מתנהל מול מחלקת שינויי דיירים בעצמו, בוחר את התכנון והעיצוב המתאים לו ומבטיח שהדירה החדשה תענה על שאיפותיו וצרכיו.

רון שחר, סמנכ"ל ייזום בחברת בית וגג המקדמת פרויקטים של התחדשות עירונית למגורים, מספר על שלב שינויי הדיירים, מה הוא כולל, מתי הוא מתחיל וכיצד מסתיים. מניסיונו הרב של שחר במסירה של מאות דירות, חלק גדול מהדיירים כלל לא מודעים או לא זוכרים מהן הזכויות המגיעות להם על פי ההסכם, ולכן חשוב הליווי המקצועי הצמוד שהם מקבלים לאורך כל הפרויקט.

שחר שוטח ארבעה דגשים עיקריים לדיירים, אשר יבטיחו כי שלב שינויי הדיירים, אשר עשוי להתארך גם על פני תקופה ארוכה, יתנהל בצורה נעימה עבור הדייר, תוך שמירה על האינטרסים החשובים לו ומבלי להגיע למצבים לא רצויים של עלויות מיותרות, הסכמות שלא תועדו כראוי ועוד מגוון היבטים של ניגוד העניינים בין הקבלן/ הספקים לבין הדיירים.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות