אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות זרם של תלונות: טוויטר תשנה את העיצוב מחדש שלה צילום: AP

בעקבות זרם של תלונות: טוויטר תשנה את העיצוב מחדש שלה

העיצוב מחדש לאתר ולאפליקציה, שנחשף רק בשבוע שעבר, כלל בעיקר שימוש בצבעים עם ניגודיות גבוהה ופונט שעוצב במיוחד בשם Chirp; משתמשים רבים, במיוחד כאלו עם קשיי ראייה, התלוננו כי העיצוב החדש מבלבל וכי הפונט קשה לקריאה ובהיר מדי. כעת הודיעו בטוויטר שהם "עוברים על הפידבק" - ויבצעו שינויים

17.08.2021, 11:29 | חדשות חוץ

טוויטר הודיעה כי תעצב מחדש את העיצוב מחדש שלה, לאחר תלונות של משתמשים על כאבי ראש וחוסר נוחות, כך דיווח ה-BBC. העיצוב מחדש לאתר ולאפליקציה, שנחשף רק בשבוע שעבר, כלל בעיקר צבעים עם ניגודיות גבוהה ופונט שעוצב במיוחד בשם Chirp. בזמן חשיפת העיצוב הודו ברשת החברתית כי "זה אולי ירגיש קצת מוזר בהתחלה", אך הבטיחו כי המהלך ישפר את צריכת התוכן וינקה "עומס ויזואלי".

קראו עוד בכלכליסט:

אולם משתמשים רבים, במיוחד כאלו עם קשיי ראייה, התלוננו כי העיצוב החדש מבלבל וכי הפונט קשה לקריאה ובהיר מדי. "זה קטן וצפוף יותר עכשיו, כלומר אני צריך לאמץ את העיניים שלי אפילו יותר כדי לקרוא", התלונן אחד המשתמשים. "בלתי אפשרי לקריאה למי שיש בעיה בראייה או בעיבוד", כתב משתמש אחר. 

בעקבות התלונות הודיעו בטוויטר כי הם מבצעים שינויים בניגודיות של הצבעים כדי להקל על הראייה, "כי אמרתם לנו שהמראה החדש לא נוח לאנשים עם רגישות חושית", כך לשון ההודעה. בחברה אף הודו כי זיהו קשיים עם הפונט החדש עבור משתמשי ווינדוז, והם פועלים לתקן זאת. עוד אמרו כי הם "עוברים על הפידבק שכולם שלחו אלינו בנוגע לפונט". עם זאת, רבים התלוננו על קשיים בקריאת הפונט גם בגרסאות למכשירים ניידים.

בינואר חשפו לראשונה בטוויטר את הפונט החדש שעוצב על ידי בית הדפוס השוויצרי גרילי (Grilli). "המטרה היא לשפר את הדרך בה אנחנו מביעים רגשות וחוסר שלמות", הסביר אז דריט דרואן מנהל המיתוג בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות