אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך תרוויחו מהקמת חברה בחו"ל, מהחלופה לתמ"א 38 ומשלב שינויי הדיירים – והכל בזמן פציעות

שורת הרווח – התוכנית שמנתחת את הערך המוסף של איפה, מתי ואיך כדאי להשקיע. מה שורת הרווח להיום? צפו

17.08.2021, 13:11 | בשיתוף מערכת שורת הרווחהיום בשורת הרווח נצלול לתוך התוכנית החלופית לתמ"א 38, שיוצאת לדרך בימים אלו. נבחן את היתרונות והחסרונות של התוכנית, את הטענות של המתנגדים לה ואת הדרכים בהן ניתן לשפר אותה. נתייחס גם להחלטות נוספות של הממשלה שנועדו לקדם את תחום ההתחדשות העירונית, נבין מה משמעותן האמיתית עבור היזמים והדיירים ונלמד כיצד אפשר להרוויח מהן, ולסיכום נבחן לעומק את משמעות הארכת התמ"א עצמה – האם מדובר בבשורה אמיתית עבור התחום או בזמן פציעות שמהווה לא יותר מפלסטר זמני?

לאחר שנחקור את הנושא מכל הכיוונים, נמשיך להיבט חשוב אחר של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – שלב שינויי הדיירים. נשמע על ההבדל בין שלב זה לבין ההתנהלות שקדמה לו, נבין מהם הדגשים החשובים עבור הדיירים וכיצד ביכולתם להבטיח את האינטרסים שלהם, על אף ניגוד העניינים מול הקבלנים והספקים.

לסיום, נשוחח על האופן בו מומלץ להרחיב את הפעילות העסקית לחו"ל, על ההחלטות הנדרשות לשם כך מבחינה אסטרטגית וניהולית ועל המשמעויות הנלוות מבחינת המיסוי. ניגע בפרט במורכבויות של הקמת חברה בארה"ב, ונבין כיצד להימנע מתאונות מס שהפוטנציאל להיווצרן עלול להיות גבוה מאוד.

הצטרפו אלינו לשורת הרווח.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות