אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאנדיי מכה את השוק ומדווחת על זינוק של 94% בהכנסות צילום: Nasdaq

מאנדיי מכה את השוק ומדווחת על זינוק של 94% בהכנסות

חברת התוכנה הישראלית הנסחרת בנאסד"ק מתקרבת ברבעון השני לתזרים חיובי מפעילות שוטפת לעומת תזרים שלילי של 14 מיליון דולר ברבעון המקביל; ההכנסות, השורה התחתונה והתחזיות להמשך הדרך היו כולן עדיפות על ציפיות האנליסטים

17.08.2021, 15:19 | סופי שולמן

הדו"חות הכספיים הראשונים של מאנדיי כחברה ציבורית לא מאכזבים. חברת התוכנה דיווחה על זינוק של 94% בהכנסות ל-70.6 מיליון דולר. האנליסטים ציפו להכנסות נמוכות יותר של 62.1 מיליון דולר. 

במקביל היא מתקרבת לתזרים חיובי מפעילות שוטפת לעומת תזרים שלילי של 14 מיליון דולר ברבעון השני של 2020.

קראו עוד בכלכליסט:


ההפסד התפעולי נותר דומה לזה של התקופה המקבילה ברמה של 27.5 מיליון דולר בעוד ההכנסות, כאמור, כמעט והוכפלו. 

בשורה התחתונה רשמה מאנדיי הפסד של 1.67 דולר למניה לעומת הפסד של 2.79 דולר למניה בתקופה המקבילה. ההפסד המתואם עמד על 26 סנט למניה, גם כאן עלתה החברה על ציפיות השוק, שעמדו על הפסד עמוק יותר של 1 דולר למניה. 

החברה, שפיתחה מערכת הפעלה ארגונית שמסייעת בניהול פרויקטים, היתה אחת מהנפקות הטכנולוגיה הישראליות הגדולות של השנה האחרונה ומאז ייצרה תשואה חיובית של 60%. לפני פרסום הדו"חות נסחרה מאנדיי סביב שווי של 11 מיליארד דולר. לאחר ההנפקה שבה גייסה 736 מיליון דולר, יש בקופתה של מאנדיי 878 מיליון דולר.           

מאנדיי סיפקה תחזית ראשונה להמשך השנה והיא משקפת צמיחה מהירה, אך מתונה יותר מאשר ברבעון החולף. ההכנסות אמורות להגיע ל-75-75 מיליון דולר, עלייה של 75% בהשוואה לתקופה המקבילה. תחזית האנליסטים עומדת על 65.95 מיליון דולר בלבד. 

בסיכום השנתי היא צופה הכנסות של 282-280 מיליון דולר, המשקפות קצב גידול של כ-75% בהשוואה ל-2020. בשוק מצפים להכנסות שנתיות של 261.34 מיליון דולר. 

במקביל לפרסום התוצאות הודיעה מאנדיי על השקת MONDAY WORKDOCS, מעין גרסה שלה לגוגל דוקס שתאפשר לעובדים בתוך מערכת ההפעלה שלה לשתף פעולה על גבי מסמכים דיגיטליים  


ערן זימנן ורועי מן, מנכ"לים משותפים במאנדיי, צילום: נתנאל טוביאס ערן זימנן ורועי מן, מנכ"לים משותפים במאנדיי | צילום: נתנאל טוביאס ערן זימנן ורועי מן, מנכ"לים משותפים במאנדיי, צילום: נתנאל טוביאס


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות