אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עזיבה ראשונה בפסגות ני"ע תחת שליטתו של רני צים צילום: מאיר אדרי

בלעדי

עזיבה ראשונה בפסגות ני"ע תחת שליטתו של רני צים

תמרה דירקטור, מנכ"לית פסגות ניירות ערך, פורשת לאחר 15 שנה בבית השקעות, בשל תחושת מיצוי וחילוף ההנהלה; אלטשולר שחם רכש את בית ההשקעות פסגות ובהתאם להסכם מכר לווליו קפיטל שבשליטת צים את חטיבת ניירות הערך

18.08.2021, 17:36 | אלמוג עזר

עזיבה הראשונה בפסגות תחת שליטתו של ווליו קפיטל שבשליטת רני צים. תמרה דירקטור, מנכ"לית פסגות ניירות ערך, הודיעה על עזיבת בית ההשקעות בשל תחושת מיצוי ובעקבות חילוף ההנהלה. 

קראו עוד בכלכליסט:

חטיבת ניירות הערך של פסגות נרכשה לפני חודשיים על ידי ווליו קפיטל, יואן קדוש ומשקיעים זרים מידי אלטשולר שחם. זאת לאחר שאלטשולר שחם רכש מידי אייפקס את בית ההשקעות פסגות על כל חלקיו. 

תמרה דירקטור, מנכ"לית פסגות ניירות ערך הפורשת, צילום: יח"צ תמרה דירקטור, מנכ"לית פסגות ניירות ערך הפורשת | צילום: יח"צ תמרה דירקטור, מנכ"לית פסגות ניירות ערך הפורשת, צילום: יח"צ

בעסקה שבה רכש בית ההשקעות אלטשולר שחם את פסגות, סוכם מראש שאלטשולר שחם ישאיר בידיו את פעילות הגמל והפנסיה, וימכור לגורם שלישי את שאר הפעילויות - קרנות נאמנות, ניהול תיקים וחבר בורסה. פעילות ניהול התיקים ופעילות חבר הבורסה נוהלו על ידי דירקטור.

דירקטור כיהנה כמנכ"לית פסגות ני"ע במשך חמש שנים, ונמצאת בבית ההשקעות פסגות כבר 15 שנה. היא תעזוב בסוף השנה האזרחית הנוכחית. 

עד עתה, רוב הבכירים שעזבו את בית ההשקעות פסגות מאז מכירתו לאלטשולר שחם הגיעו מחברת הגמל (גת מגידו מנהלת ההשקעות הראשית ומירי ציקווה סמנכ"לית השירות). זוהי העזיבה הראשונה של בכירים מתחום הגידור וניהול התיקים.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות