אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתר OnlyFans יאסור פרסום תכנים מיניים מפורשים צילום: אי.פי.אי

אתר OnlyFans יאסור פרסום תכנים מיניים מפורשים

האתר שהציג תכנים פורנוגרפיים עובר מהפך לתכנים מקוריים של יוצרים בתחומי כושר, בישול, קומדיה, בריאות, מוזיקה ועוד. OnlyFans דיווח כי השינוי נעשה כדי "להבטיח את היציבות ארוכת הטווח של הפלטפורמה"

20.08.2021, 13:44 | חדשות חוץ

OnlyFans, האתר שצבר מעל 130 מיליון משתמשים המנויים ברובם לעמודים המציגים תכנים למבוגרים, הודיע שיאסור החל מאוקטובר על פרסום תכנים מיניים מפורשים, כך דיווח אתר התעשייה ורייאטי. 


קראו עוד בכלכליסט:


החברה הבריטית הודיעה כי תבצע שינויים "כדי לציית לבקשות של השותפים הבנקאיים שלנו וספקי התשלומים". 


קארדי בי בהופעה. שינוי בתכנים של OnlyFans , צילום: רויטרס קארדי בי בהופעה. שינוי בתכנים של OnlyFans | צילום: רויטרס קארדי בי בהופעה. שינוי בתכנים של OnlyFans , צילום: רויטרס


השינוי ייכנס לתוקף ב-1 באוקטובר. "OnlyFans יאסור על פרסום כל תוכן שמכיל התנהלות מינית מפורשת", נמסר בהצהרה. "כדי להבטיח את היציבות ארוכת הטווח של הפלטפורמה, וכדי להמשיך ולארח קהילה כוללנית של יוצרים ומעריצים, עלינו לפתח ולקדם את ההנחיות לתכנים". 

עוד פורסם: "אנחנו נפרסם פרטים נוספים בימים הקרובים ונתמוך וננחה באופן פעיל את היוצרים שלנו במהלך תהליך השינוי. אנחנו נותרים מחויבים לרמה הגבוהה ביותר של בטיחות ופיקוח על תכנים מכל פלטפורמה חברתית". 

מוקדם יותר השבוע השיקו רשמית בחברה שירות סטרימינג בחינם, OFTV, שגם הוא לא אמור לכלול תכנים מיניים מפורשים. הערוץ מציג תכנים מקוריים מיותר ממאה יוצרים של OnlyFans בתחומי כושר, בישול, קומדיה, בריאות, מוזיקה ועוד. בשלב זה מכילה הפלטפורמה מעל 800 סרטונים. 

החברה הוקמה ב-2016 ולדבריה שילמה מעל 5 מיליארד דולר ליוצרי התכנים ברחבי העולם. לפי התקנון, החברה מחזיקה ב-20% מההכנסות שמייצרים מעל 2 מיליון היוצרים שפועלים בה. מכיוון ששודרו בפלטפורמה תכנים מיניים, הפלטפורמה זמינה רק דרך המחשב ולא באפליקציות בטלפונים ניידים. 

שמות בולטים בפלטפורמה כוללים את קארדי בי, בלה ת'ורן ואמבר רוז. בחודש שעבר חשפה החברה כי אישרה 114,065 חשבונות של יוצרים מתוך קרוב ל-280 אלף בקשות. כמו כן דיווחה כי חסמה 15 חשבונות לאחר שהבחינה בפורנוגרפיית ילדים בהם. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות