אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרב מיכאלי טסה לארה"ב כדי להביא ילד בפונדקאות אביגיל עוזי

מרב מיכאלי טסה לארה"ב כדי להביא ילד בפונדקאות

שרת התחבורה טסה אתמול לארה"ב למרות המלצות בכירי מערכת הבריאות - היום חשפה את הסיבה לנסיעה

21.08.2021, 20:18 | שירות כלכליסט

 שרת התחבורה מרב מיכאלי הודיעה הערב כי טסה לארה"ב למרות ההמלצה הימנע מנסיעות, לרגל לידת בן שהביאה לעולם עם בן זוגה ליאור שליין בעזרת אם פונדקאית. בפוסט שפרסמה בפייסבוק כתבה מיכאלי:  "בפעם הראשונה שליאור אמר לי בואי נעשה ילד, הייתי בטוחה שזה פאנץ'. אחרי הכל הוא סאטיריקן, ומדובר בי, וידוע שאין לי כוונה לעשות ילדים. כשהוא המשיך, חשבתי שהוא אומר את זה כי זאת דרך מקובלת בתרבות שלנו להגיד אני אוהב אותך. 

"הרבה מאד זמן חשבתי שזה יעבור. כי בעיני, החיים שלנו באמת היו ממש נהדרים כמו שהם. אבל ככל שעבר הזמן הבנתי עד כמה הוא רוצה את זה.
והסתכלתי עליו, ואהבתי אותו. ובחרתי לחיות אתו ובחרתי ללכת אתו למסע הזה.

"זה היה מסע של הרבה נסיונות. אני שמחה שעברתי את המסע הזה, אני יודעת עכשיו על עצמי מה זה אומר ובמה זה כרוך ומה צריך לעבוד אחרת במערכת הזאת של טיפולי פוריות, אבל על זה נדבר ביום אחר.

"היה לנו מזל מדהים לפגוש את קלסי, בחורה אמריקאית מהממת, שרצתה לעזור למי שנמצאות במצב שלנו וגם לעזור בפרנסת המשפחה המקסימה שלה. בזכותה, אתמול נולד אורי. הוא לא משנה שום דבר ממה שאני חושבת על אי השוויון שהופך את האמהות לעול על נשים, הוא לא משנה את דעתי לגבי העובדה שאת אשה מושלמת גם בלי להיות אמא. הוא הילד שלי ושל ליאור. אנחנו כל כך שמחים בו, ומאושרות להיות ההורים שלו. זה סיפור אהבה. עכשיו זה סיפור אהבה של שלושה".מרב מיכאלי, אביגיל עוזי מרב מיכאלי | אביגיל עוזי מרב מיכאלי, אביגיל עוזי

בכירי מערכת הבריאות וראש הממשלה נפתלי בנט קראו בתקופה האחרונה לציבור להימנע מטיסות שאינן הכרחיות ולא להזמין טיסות לחופשות בחו"ל - עקב הזינוק בתחלואת הקורונה.  נסיעתה של מיכאלי לארה"ב אתמול (שישי) בניגוד להמלצות גררה ביקורת ציבורית - וכעת נחשפת הסיבה האמיתית לנסיעה.

ארה"ב אמנם מוגדרת כעת, כמו רוב המדינות בעולם, "כתומה" - אולם מיכאלי תידרש על פי ההנחיות להיכנס לבידוד למשך שבוע עם שובה ארצה. בסוף השבוע שעבר קיבלה מיכאלי את מנת החיסון השלישית.
 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות