אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלקוח הראשון: בזוס התקין בביתו מכונת גלידה אמריקאית צילום: גטי / CVT Soft Serve

הלקוח הראשון: בזוס התקין בביתו מכונת גלידה אמריקאית

מייסד אמזון התקין בביתו מכונה של חברת הגלידות CVT Soft Serve, המספקת גלידות בטעמי וניל ושוקולד. "תודה לך ג'ף בזוס על שאתה הלקוח הפרטי הראשון שלנו למכונת CVTeeny", נכתב בפוסט שפרסמה החברה באינסטגרם

22.08.2021, 13:46 | חדשות חוץ

ג'ף בזוס כנראה אוהב מאוד לאכול גלידה אמריקאית. באתר ביזנס אינסיידר דיווחו כי מייסד אמזון וחברת חקר החלל בלו אוריג'ין התקין מכונה לייצור גלידה אמריקאית בביתו שבלוס אנג'לס, כך לפי פוסט שפרסמה באינסטגרם חברת הגלידות CVT Soft Serve. "ביצעתי עכשיו משלוח גלידות לאדם שיש לו ברז גלידה של CVT  בבית", נכתב בפוסט שכלל גם תמונה של המייסד ג'ו ניצ'י. "תודה לך ג'ף בזוס על שאתה הלקוח הפרטי הראשון שלנו למכונת CVTeeny". 


{"type":"article-iframe-script","data":{"__version":0,"__objectDataTypeName":"ArticleIframeScriptData","text":"
","height":"auto","iframeWidthClassName":"textboxSize","caption":""}}


מדובר במכונה לייצור גלידה אמריקאית שמזכירה בעיצוב שלה משאית מזון, כולל לוחית רישוי מיוחדת מקדימה. המכונה מוציאה גלידה בטעמי וניל, שוקולד ושילוב של שניהם, כך לפי אתר החברה. 

אף שלא פורסם באיזה מהבתים של בזוס הותקנה המכונה, מהתמונה שפורסמה נראה שמדובר בביתו הגדול בלוס אנג'לס. בזוס רכש את הבית, שנקרא וורנר אסטייט, בפברואר שנה שעברה עבור 165 מיליון דולר, שהפכו אותו לבית היקר ביותר שנמכר בקליפורניה. הוא שילם 10 מיליון דולר נוספים לבית הצמוד, ובכך יצר מתחם בשווי 175 מיליון דולר. 


ג ג'ף בזוס וגלידה אמריקאית | צילום: גטי ג

נציגיו של בזוס לא הגיבו על הדיווח. 

זו לא הפעם הראשונה שנחשפת אהבתו של בזוס למתוקים. באפריל 2019 הוא נצפה ביחד עם שניים מילדיו במילק בר בניו יורק – מאפייה ובית קפה למתוקים שהקימה השפית כריסטינה טוסי. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות