אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש כתובת: מייק בן ארי שכר משרד עו"ד ישראלי שייצגו צילומים: מתוך אתר EGFE, שאטרסטוק

יש כתובת: מייק בן ארי שכר משרד עו"ד ישראלי שייצגו

ל"כלכליסט" נודע כי משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, נס ייצג את בן ארי החשוד בהונאת משקיעים ב־600 מיליון שקל, ושנמלט באחרונה מישראל

23.08.2021, 08:02 | ליטל דוברוביצקי

מייק בן ארי, החשוד בהונאה כלפי מאות משקיעים, שכר משרד עורכי דין ישראלי שייצג אותו בהליכים המשפטיים נגדו. ל"כלכליסט" נודע כי מדובר במשרד דורון, טיקוצקי, נס, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות'. 


קראו עוד בכלכליסט:


בין השאר ייצג המשרד את בן ארי בתחום חדלות הפירעון והיבטים של מיסוי. הודעה על כך נמסרה בימים האחרונים לבית המשפט המחוזי בתל אביב באמצעות עו"ד שי גליקמן מהמשרד שעדכן את השופט חגי ברנר. בייפוי הכוח מינה בן ארי את עו"ד ירון טיקוצקי וכל עורך דין במשרד לייצגו.   


עורכי הדין אלי דורון, שלמה נס וירון טיקוצקי, צילום: סיגל סבן עורכי הדין אלי דורון, שלמה נס וירון טיקוצקי | צילום: סיגל סבן עורכי הדין אלי דורון, שלמה נס וירון טיקוצקי, צילום: סיגל סבן


בן ארי נעצר בתחילת אפריל על ידי חוקרי הרשות לניירות ערך ושוחרר בערבות בנקאית של 2 מיליון שקל, אך עזב את הארץ לחו"ל. 700 משקיעים, המיוצגים על ידי עוה"ד איתן ארז ומור בן שושן, טוענים לחוב של כ־600 מיליון שקל של בן ארי כלפיהם, אולם יש עוד משקיעים המיוצגים על ידי עורכי דין נוספים. 

בפן האזרחי מינה בית משפט כנאמן לנכסי חברה של  בן ארי ולנכסיו את עו"ד ליאור דגן המקיים חקירות ותפקידו לצבור בקופה כמה שיותר נכסים של בן ארי. במקביל מקיימת רשות ני"ע חקירה בעניינו של בן ארי. 


מייק בן ארי , צילומים: מתוך אתר EGFE, שאטרסטוק מייק בן ארי | צילומים: מתוך אתר EGFE, שאטרסטוק מייק בן ארי , צילומים: מתוך אתר EGFE, שאטרסטוק


לאחרונה עדכן עו"ד דגן את בית משפט וציין כי "מדובר בכאלף משקיעים שונים, שאיבדו את כספם, חלקם איבדו ממש את עולמם ואת כל רכושם". לדברי עו"ד ארז, מדובר בסיפורים מזעזעים, הכוללים גם מספר מקרים שמשפחות איבדו בין 2–12 מיליון שקל למשפחה והפכו לחסרות כל". בית המשפט הפדרלי לענייני פשיטת רגל בניו יורק, ארה"ב, ציווה לאחרונה על  תפיסה וניהול של  נכסים של בן ארי.

עו"ד ארז מסר בתגובה: "בן ארי נמלט לחו״ל תוך ניצול העובדה שחויב בהפקדת ערבות נמוכה מאוד של 2 מיליון שקל בלבד. כיוון שנמלט ממשמורת חוקית הוא מוגדר עבריין נמלט. הוא מסתתר במונטנגרו". 

ממשרד דורון טיקוצקי נמסר: "הפנייה לייצוג מעידה על כוונתו ורצונו של מייק להגיע להסדר נושים ואנו עמלים על כך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות