אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרקלין תימנה על אחד מארבעת הלקוחות הגדולים של ברימאג צילום: עמית שעל

טרקלין תימנה על אחד מארבעת הלקוחות הגדולים של ברימאג

אם טרקלין תעמוד ביעדים ותהווה אחד משני הלקוחות הגדולים של ברימאג, היא תקבל הנחה של 0.5% בסכום הרכישה

23.08.2021, 15:03 | אורנה יפת

קבוצת ברימאג מחדשת את ההסכם התפעולי עם רשת טרקלין, שבבעלות שאול זילברשטיין, בעל השליטה בברימאג. בהסכם שינו הצדדים את התחשיב של אופן הרכישות שמבצעת טרקלין מברימאג. 

קראו עוד בכלכליסט:

כיום טרקלין איננה מחויבת לרכוש כמות מוצרים מינימלית מברימאג ועל פי ההסכם החדש, טרקלין תימנה על אחד מארבעת הלקוחות הגדולים של ברימאג (שאחד מהם הוא מחסני חשמל) ובהתאם תבקש לעמוד ביעד מכירות. 

חנות טרקלין חשמל, צילום: עמית שעל חנות טרקלין חשמל | צילום: עמית שעל חנות טרקלין חשמל, צילום: עמית שעל

אם טרקלין תעמוד ביעדים ותהווה אחד משני הלקוחות הגדולים של ברימאג, היא תקבל הנחה של 0.5% בסכום הרכישה. אם היא לא תהווה את אחד משני הלקוחות הגדולים היא תיקנס ב-0.5%. 

בנימוקים להסכם החדש מסביר דירקטוריון הקבוצה כי למרות שטרקלין היא לקוח משמעותי של ברימאג, בשלוש השנים האחרונות חלה ירידה מתמדת ומשמעותית בהיקף המכירות של ברימאג לטרקלין. כך, ב-2018 הכנסות ברימאג ממכירות לטרקלין עמדו על 68.9 מיליון שקל, ובשנת 2020 ירדו ל-57.7 מיליון שקל. במחצית הראשונה של 2021 חלה החרפה וההכנסות של ברימאג ממכירת מוצרים לטרקלין עמדו על 21 מיליון שקל. "ההסכם החדש נועד לשנות מגמה זו ולהגדיל את היקף המכירות לקבוצת טרקלין לשם ביסוסה כלקוח מוביל של הקבוצה, כפי שהיתה בעבר", מסר הדירקטוריון.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות