אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אהרון פרנקל רכש 3% ממניות גזית גלוב בגב ים ב-129 מיליון שקל צילום: ויקיפדיה

בלעדי

אהרון פרנקל רכש 3% ממניות גזית גלוב בגב ים ב-129 מיליון שקל

בין אהרון פרנקל ונכסים ובניין מתנהל סוג של קרב שליטה על גב ים - כאשר הוא מחזיק ב-33% ממניות החברה ונכסים ובניין ב-44.5%; לפרנקל אופציות לרכישת מניות נוספות בחברה שיביאו אותו לאחזקה של 37%

24.08.2021, 09:46 | גולן חזני

אהרון פרנקל מגדיל את האחזקות שלו בגב ים. לכלכליסט נודע כי פרנקל מימש אופציה מול גזית גלוב של חיים כצמן ורכש 3% ממניותיה בגב ים תמורת 129 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט:

לפרנקל כ-33% ממניות החברה, בעוד שנכסים ובניין מחזיקה ב-44.5% ממניות גב ים. 

נכסים ובניין מזוהה עם החברות מגה אור של צחי נחמיאס ואלקו של האחים זלקינד, שמחזיקות כל אחת ב-29.9% ממניות דסק"ש, בעלת השליטה בנכסים ובניין.

מימין אהרון פרנקל וצחי נחמיאס, צילום: ויקיפדיה, ורד פיצ׳רסקי מימין אהרון פרנקל וצחי נחמיאס | צילום: ויקיפדיה, ורד פיצ׳רסקי מימין אהרון פרנקל וצחי נחמיאס, צילום: ויקיפדיה, ורד פיצ׳רסקי

בין פרנקל לבין נכסים ובניין מתנהל סוג של קרב שליטה על גב ים. לפרנקל אופציות לרכישת מניות נוספות בחברה שיביאו אותו לאחזקה של 37%.

נכסים ובניין מבקשת למנות שלושה דירקטורים בגב ים, לאחר שכיום אין היא מיוצגת בידי שום דירקטור בעוד שפרנקל מיוצג למעשה בידי אלדד פרשר, מנכ"ל מזרחי טפחות לשעבר, ויובל ברונשטיין. נכסים ובניין שיגרה מכתב לפרשר לדאוג למינויים. אם פרשר, יסרב הדבר יגיע לאסיפת בעלי המניות של גב ים ושם צפוי העימות בין שתי הקבוצות לצוף.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות