אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פניית הפרסה של OnlyFans: מקפיא האיסור על הצגת תכנים פורנוגרפיים צילום: רויטרס

פניית הפרסה של OnlyFans: מקפיא האיסור על הצגת תכנים פורנוגרפיים

פחות משבוע לאחר שהאתר הודיע כי יאסור על הצגת תכנים מיניים - הוא חזר בו: "הבנקים המממנים הסכימו לתמוך בכל סוגי התוכן"

25.08.2021, 19:49 | חדשות חוץ


אתר OnlyFans הודיע כי הוא "מקפיא" את התוכניות לאסור על הצגת פורנוגרפיה – פניית פרסה מפתיעה שמגיעה לאחר ביקורת חריפה ומתקפה של משתמשים ויוצרי תוכן. 


קראו עוד בכלכליסט:

דובר האתר אמר ל-CNBC כי שינויים אינם נדרשים יותר, "לנוכח הבטחת הבנקים השותפים" כי OnlyFans יוכל להמשיך לתמוך בכל סוגי התוכן. 

החברה שבסיסה בלונדון הודיעה בשבוע שעבר שבכוונתה לאסון על העלאת תכנים פורנוגרפיים לפלטפורמה החל מ-1 באוקטובר, בשל לחץ מצד הבנקים המממנים. 

"אנו מודים לכולם על כך שקולכם נשמע", הודיעה היום החברה בציוץ טוויטר. "השגנו את הביטחון הנדרש לתמיכה ביצירות המגוונות של הקהילה שלנו ובהתאם אנו משהים את התוכנית לשינוי מדיניות ב-1 באוקטובר", נאמר בהודעה. 


בלה ת בלה ת'ורן bella thorne | צילום: אי.פי.אי בלה ת


עוד הוסיפה החברה: "OnlyFans מייצגת הכלה ואנו נמשיך לספק בית לכל היוצרים שלנו. הודעת מייל רשמית בעניין תישלח לכל היוצרים שלנו בקרוב". 

ההחלטה לחסום פוסטים עם תכנים מיניים מובהקים גררה מתקפה מיידית מצד יוצרי התכנים האמורים, שהיו האחראים העיקריים על הצלחת הפלטפורמה ושמסתמכים עליה כמקור הכנסה – מכירת תוכן תמורת תשלום. 

הפלטפורמה שעלתה לאוויר ב-2016 הפכה לכוח חזק בעולם הרשתות החברתיות, בשל היחס המקל מאד שלה ביחס לתכנים מיניים. ל- OnlyFans יש כיום יותר מ-130 מיליון מנויים ו-2 מיליון יוצרי תכנים. לפי דיווחים, תזרים המזומנים שלה עמד ב-2020 על 150 מיליון דולר.  

שמות בולטים בפלטפורמה כוללים את קארדי בי, בלה ת'ורן ואמבר רוז. בחודש שעבר חשפה החברה כי אישרה 114,065 חשבונות של יוצרים מתוך קרוב ל-280 אלף בקשות. כמו כן דיווחה כי חסמה 15 חשבונות לאחר שהבחינה בפורנוגרפיית ילדים בהם. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות